Чому спалахнув студентський гуртожиток ТНПУ

Попередня причина виникнення пожежі в гуртожитку Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, що на вулиці Винниченка, 6, – залишена без нагляду увімкнена праска. Так вважають в управлінні ДСНС України у Тернопільській області.

Пожежа трапилася 14 вересня. О 14:33 до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про дим з вікна гуртожитку ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Рятувальники на місці події з’ясували, що на 7 поверсі одного з корпусів дев’ятиповерхового гуртожитку виникла пожежа. Горіння супроводжувалось значним виділенням їдкого диму, який швидко поширювався. Існувала серйозна загроза розповсюдження полум’я на інші приміщення.

На місці події працювали 11 рятувальників та три пожежні машини.  Швидкій ліквідації загорання сприяли справні пожежні крани на поверхах гуртожитку. О 14:52 працівники ДСНС оперативно локалізували, а о 14:58 – ліквідували пожежу. Під час гасіння вогнеборці врятували 7 людей. Внаслідок пожежі четверо мешканців гуртожитку шпиталізовано до медичних закладів з діагнозом «Отруєння продуктами горіння, 1-го ступеня».

Коментарі вимкнені.