Головний тренер ФК “Нива” Василь Малик представив новачків

3 квітня у конференц-залі “Avalon Palace” відбулася традиційна передсезонна прес-конференція футбольного клубу “Нива”, присвячена старту весняної частини чемпіонату Другої ліги.

Головний тренер футбольного клубу “Нива” Василь Малик, який очолив команду на початку року, розповів журналістам про підготовчий період, який тривав з 30 січня: “На момент мого приходу у “Ниву” в обоймі було лише 12 футболістів. Робота нашого тренерського штабу полягала у тому, щоб підібрати новачків під наші вимоги. Наразі ми маємо 23 гравці в загальній групі. Намагалися кожну позицію на футбольному полі продублювати. Починали з того, щоб створити колектив з гравців, які здатні виконувати конкретні завдання. У період підготовки пройшли чотири тренувальні збори. Нещодавно перейшли на одноразові заняття. Сподіваюся, що робота на зборах була якісною. Але наскільки ефективно ми попрацювали і підсилилися — покажуть офіційні матчі та підсумок сезону. Роботи у нас ще багато і наша селекція на цьому не завершується. Фактично ми зробили лише перші кроки до становлення боєздатної команди”

Директор клубу Дмитро Андрієшин акцентував увагу на завданнях, які стоять перед командою у заключній частині чемпіонату: “Попереду нас чекає десять матчів, чотири з яких ми проведемо вдома. Завдання — гідно виступити перш за все перед власними уболівальниками, адже “Нива” є найбільш відвідуваною командою Другої ліги. Звісно, що ми намагатимемося виступити якнайкраще і у виїзних поєдинках. А влітку перед нами буде стояти конкретне завдання виходу у Першу лігу”.

Про атмосферу напередодні першої офіційної гри розповів капітан “Ниви” Тарас Мороз: “Почуваємося добре. Взимку у команду запросили чимало хороших футболістів. Всі вони без проблем влились у наш колектив. Маємо декількох травмованих гравців, але сподіваємося, що це не вплине на загальний результат. Ми усі в очікуванні першої офіційної гри, адже перерва між офіційними матчами була дуже довгою”.

У другій частині заходу головний тренер та директор клубу представили новачків “Ниви”, яким вручили іменні футболки, – повідомляє прес-служба футбольного клубу “Нива”.

Коментарі вимкнені.