Дорожники Тернопілля написали Порошенкові: “Керівництво на машинах, а людям нема чим дітей годувати” (відео)

17 червня у Тернополі пікетували працівники облавтодору з усіх районів області. Вони зібралися біля пам’ятника Незалежності і попрямували під ТОДА. Там саме відбувалася сесія обласної ради.

До мікрофона в сесійній залі вийшов представник пікетуючих – Береза Олександр Йосипович. Він зачитав звернення.

– Президенту, прем’єр-міністру, голові ТОДА, голові профспілків, нардепу від Тернопілля, ну короче, народ, тут перелік є, – розпочав пан Олексадр. – …Люди доведені до відчаю – понад чотири місяці не одержується заробітня плата. Немає за що утримувати сім’ї, годувати дітей… Представники влади розводять руками. Підштовхують людей до несанкціонованих акцій протесту…”

Голова обласної ради Василь Хомінець запевнив представника пікетувальників, що кошти вони отримають, адже саме 17 червня на сесії обласної ради депутати прийняли потрібне рішення. І попросив дорожників якісно виконувати свою роботу.

– Ми вас дійсно підтримали, – сказав Василь Хомінець. – Стоїть питання тепер звернення до керівництва держави і до керівництва казначейської служби. Ми кошти свої передали вам – державним структурам, а не приватним.

– Проблема в тому, я думаю, що ще так місяць-два і вже не буде кому працювати, – відповів Олександр Береза.

Так, ще під час мітингу біля пам’ятника Незалежності, працівники облавтодору розповідали, що люди звільняються з роботи. Щомісяця підприємство втрачає до десяти спеціалістів.

Депутати обласної ради підтримали звернення трудового колективу облавтодору – 71 голос “За”.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Дорожники Тернопілля написали Порошенкові: “Керівництво на машинах, а людям нема чим дітей годувати” (відео)

  • 22:05 | 18.06.2014 о 22:05
    Permalink

    Нічого дивного. Ті Проники, Гнатіви розкрадали автодорожну галузь області роками. Як Янукович знищував армію. То про що можна говорити. Хатів набудували, кидали їх з одної області в другу, заводили кримінальні страви і відразу закривали, бо вони викуповлювалися. Навіть судили, а ті пройдохи не те що не попали в тюрму, а далі керували по всіх областях і нашу область повністю розікрали.

Коментарі вимкнені.