Куди “переїхав” скандальний тернопільський ресторан “777” (фотофакт)

Скоро виповниться рік, як у Тернополі на вул.Крушельницької немає нічного бару “777”. В 2000-му році він відкрився у формі маленького вагончика, згодом переріс у цілий ресторанний комплекс, а в 2013-му власники звели на його місці багатоповерхівку.

Як стало відомо “Погляду” – далеко від своєї попередньої адреси ресторан “не втік”. Так, через дорогу, за адресою вул.Крушельницької, 18, в підвальному та цокольному приміщеннях колишнього “Агробуду” зараз тривають будівельно-ремонтні роботи. Уже помітно, що тут зводять розкішний ресторан. Робітники цього не приховують і посміхаючись позують перед фотокамерою. У будівлі, в якій розташовані офіси чималої кількості підприємств, зараз облаштовують величезні приміщення та переобладнують “квадратні метри”. Власне, тут і будуть знаходитися оновлені “777”.

Нагадаємо, власниця ресторану – Наталія Станько. Земельну ділянку на Крушельницької 37 придбав її чоловік Костянтин Станько.

У місті “три сімки” мали своєрідну славу, оскільки працювали до ранку. Часто поруч відбувалися різноманітні “розбірки”, а заклад називали “ментівським”. Проте тамтешню кухню хвалили усі.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.