Кузьма Скрябін про кінець світу та cвоє багатство розповів у ТЦК

Кузьма Скрябін Центр КомунікаційВідомий співак Кузьма Скрябін побував у гостях у Тернопільському Центрі Комунікацій. За чашкою чаю він з легкістю підкупив тернопільських журналістів – у них усмішка під час розмови не зникала ні на хвилину.

– Кузьма, чому така велика делегація прибула у Тернопіль разом з вами?

-Ми придумали, щоб тернопільських і львівський концерти зняти на відео. Бо операторам такі дні виходили для роботи і ми у рамках тих зйомок вирішили також зняти кліп на пісню «Радіо любов». Я дуже люблю концертні кліпи, а у самого немає ні одного.

Яка мета цього туру? На підтримку якогось альбому?

-Ми декілька разів у році дозволяємо собі поїздити по пабах, бо там приходить публіка, яка хоче тебе почути і побачити. Можна жити й за рахунок корпоративів, але потім прийде момент, коли тебе забудуть. Живий контакт – це самий кайф.

– Які міста об’їдете у рамках туру?

– Перед тим Івано-Франківськ, Чернівці, Львів. Потім їдемо на Схід. У них там тоже та течія жива, є класні паби і нічим не відрізняються сприйняттям, як на Заході. Єдине – на Заході люди знають більше пісень.

– А що за ситуація з врученням на «Галарадіо»?

– «Галарадіо» придумали собі премію. Я нікуди до тих пір на вручення не ходив, але думаю, піду. Починається вручення і у категорії рок-група за 20 років незалежності навіть не фігурують «Брати Гадюкіни» та й Петриненка не було. Я вийшов і почав робити шорох – усе їм сказав.

– Перші пісні важко співати?

– Нє, всьо добре. Ми будемо валити усі пісні, бо їх є багато.

–  А як справи з книгою? Її заборонили?

–  У мене перша заборонена пісня, перша заборонена книга. Мою книгу заборонили – першу і останню, бо я там з сигарою на обкладинці.  Може коли напишу  й другу, але мені ліниво клацати на клавіатурі.

– Ким мріяли стати у дитинстві?

– Я мріяв бути «дальнобойщиком». Я мріяв – і я ним став. Купив собі рацію і тепер слухаю, що вони часом говорять.

Чим займаєшся цілими днями?

– Я ранній чоловік. Навіть як пізно лягаю – рано встаю. До речі, 21 грудня кінця світу не буде – бо у нас корпоратив у Донецьку

– З ким з політиками дружиш?

– Як може заєць дружити з вовками? Те саме я і політики. Мені вистачило того, що я накосив у 2004 році. Хоч ми там нічого не накосили. А зараз під час виборів нас тричі хотіли підставити – два рази вони зняли плакати, на третій – ми вийшли на сцену, усе розказали і пішли.

Як жінка «витримує» такого чоловіка?

– Я думаю, що вона розумна «чувіха» і напевне, якби почула мінімальну фальш – одразу б дістав білий білет. Тому я думаю, що жінка – це єдине моє багатство.

Новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.