Мер Тернополя Сергій Надал послідовний у відстоюванню інтересів мешканців гуртожитків

На останньому пленарному засіданні сесії Тернопільської міської ради 20 серпня 2014р. за ініціативи мера Сергія Надала прийняте знакове для жителів так званих «міліцейських» гуртожитків по вул.Збаразька, 35, 37 рішення.

Зі слів очільника міста, до нього з колективним зверненням звернулись мешканці гуртожитків Тернопільського міського відділення УМВС за допомогою у приватизації кімнат, у котрих вони прожили більше 30-років.
Не дивлячись на те, що від Міністерства внутрішніх справ формального звернення щодо приватизації не надходило, Сергій Надал дав розпорядження підлеглим готувати проект рішення щодо згоди міської ради прийняти гуртожитки в комунальну власність міста для подальшої покімнатної безкоштовної приватизації, а саме:
1. Погодити прийняття в комунальну власність міста гуртожитків Тернопільського міського відділу управління внутрішніх справ України в Тернопільській області за адресою вул. Збаразька, 35,37.
2. Після отримання погодження та відповідних документів від власника майна, доручити виконавчому комітету міської ради спільно із ТМВУВС України в Тернопільській області, оформити прийняття – передачу вказаних у п.1. гуртожитків в порядку визначеному чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово–комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.
Мешканці гуртожитків, з котрими нам довелось поспілкуватись після сесійного засідання, одностайно висловлюють велику подяку Сергію Надалу за прийняття такого рішення. Кажуть, що після багаторічних безрезультатних зусиль та ігнорувань з боку влади, не очікували такої оперативності та конкретності від міської влади. Також, в розмові люди згадували депутатів Олега Шумила та Івана Сороколіта, котрі, з їх слів, останні 2 роки докладають чимало зусиль у вирішенні їх проблеми.

-1 thoughts on “Мер Тернополя Сергій Надал послідовний у відстоюванню інтересів мешканців гуртожитків

 • 09:54 | 21.08.2014 о 09:54
  Permalink

  Тут міська влада дійсно заслуговує похвали! Аж не віриться, що “Погляд” написав щось позитивне про Надала!

 • 10:04 | 21.08.2014 о 10:04
  Permalink

  Надал взагалі у вас класний мер. Відстоює інтереси людей. а в нас мешканцям гуртожитків такого і не снилося

 • 10:36 | 21.08.2014 о 10:36
  Permalink

  Якщо людина робить добро, чому не похвалити. Побільше таких дій від Надала, ми з матеріалами не забаримося.
  Зараз очікуємо на сприяння поверненню дитячого майданчика на вулиці Гнатюка.
  Надіємось, що Надал покаже мудре рішення і піде на зустріч людям

Коментарі вимкнені.