Чи любить Тернопіль біженців?

Волонтерка Ірина Жигунова розповіла «Погляду», що тернополяни дуже позитивно ставляться до біженців. Але є такий зріз людей в мережі Інтернет, який невідомо чому лиють бруд на них.

– Мене дивує, що коли  я стикаюсь з тим, щоб вирішити питання біженців з любим тернополянам – чи працевлаштування, чи проживання, харчування чи допомога з одягом, я зустрічаю 100% розуміння. Дуже рідко попадаються, що відмовляють, може у мене коло знайомих таке. Але як заходить мова в Інтернеті, в любій спільноті, я багато негативних відгуків отримую.  Я не розумію, може це якісь зрізи соціальні в мережах такі.

Нещодавно російськомовна жінка влаштувалась на базар, то вона розповідає, що таких щирих, теплих та доброзичливих людей вона не зустрічала. Всі їй помагають освоїтись на роботі, щовечора для малого збирають фрукти. В маршрутах усі доброзичливі. Але тільки заходить мова в Інтернеті, то жах.

Ірина розповідає, що аналізувала хто найбільше негативу пише під текстами про біженців.

–          Це молоді жінки та дівчати 20-23 роки. Я не можу сказати, що це молоді мамочки, які не мають чим зайнятись. Але це реальні тернополянки.

Коментарі вимкнені.