Мер Тернополя з підручними забрали собі відомий магазин в центрі міста?

В те, що зараз відбувається у Тернополі в середовищі місцевих підприємців, пересічному мешканцю повірити важко. Та все більше навіть потужних бізнесменів вимушені визнати, що відколи місто очолив колишній податківець Сергій Надал, їм не тільки стало важче вести справи, а й дійшло до того, що у них просто забирають бізнес. Нахабно і цинічно, вдаючись до таких схем, що Остап Бендер мав би перед ними зняти капелюха (ТТ про такі оборудки пише ось уже три роки).  Робить це влада міста на чолі з Надалом за підтримки депутатської більшості, яка прийшла в міськраду під прапорами ВО «Свобода».

Сьогодні ми розпочинаємо наше наступне розслідування, як і анонсували. Мова піде про те, як і чому після 14 років нормального функціонування припинив роботу відомий усім тернополянам магазин «Світоч» (на фото), який знаходився на першому поверсі колишнього готелю «Україна» в самісінькому центрі Тернополя. Як повідаємо і про те, хто, як і за яких обставин став новим власником приміщення площею пів тисячі квадратних метрів.  І не тільки власником «на папері», а й справжнім, реальним…

Отже, 22 серпня минулого року магазин «Світоч»опинився у центрі скандалу– працівники закладу незмогли потрапити на свої робочі місця.

На дверях магазину зявилася наліпка «Магазин зачинено. Ревізія» (хоча, насправді ніякої ревізії там не відбувалося – прим.ТТ), а вхід до закладу перекрили бійці приватної охоронної структури «Максима». До речі, саме «бойовики» цієї структури (якою, подейкують в Тернополі, неофіційно звісно, керує ніхто інший, як одіозний заступник Надала, Володимир Камінський) охороняють приміщення Тернопільської міської ради. Також бійці «Максими» вже неодноразово фігурували в інших скандалах у Тернополі. І про це неодноразово писали місцеві ЗМІ.

Працівникам, які не змогли потрапити на робоче місце в магазин «Світоч», як і власникам магазину повідомили новину – приміщення 15 серпня було продане з аукціону і тепер в нього новий власник. Колектив ПП «Торговий дім Тернопіль», яке 14 років орендувало приміщення, був шокований.

Згодом зясувалося, що дане приміщення було продане за ціною приблизно 350 долари США за квадратний метр. В той час, як комерційна нерухомість в центрі Тернополі коштує в межах 3 тисяч тих самих доларів США.

Тільки вдумайтеся у цю різницю в цифрах (!?)

Як і кому Надал і компанія примудрилася продати за таку ціну приміщення, в якому функціонував відомий гастроном? І при цьому продали так, що багаторічні орендарі про аукціон дізналися фактично пост-фактум? При цьому вони, орендарі, понесли мільйонні збитки, адже бійці «Максими» заблокували в магазині товар, який спортився (на понад 2 мільйони гривень),обладнання (1, 5 мільйони гривень), документацію тощо. Не говорячи вже про те, що орендар за цей час вклав у ремонтно-реставраційні роботи ще майже мільйон гривень.

І з казни міста до сьогодні не відшкодовано жодної копійки. Хоча згідно договору оренди комунального майна мерія це мала зробити в обов’язковому порядку.

І як Надал і компанія виставили на аукціон, а згодом і продали, де-факто самі собі, приміщення, при цьому вводячи в оману суд у Тернополі і Львові – в наступних статтях. З документами, доказами та фактами, звісно.

І щоб в наших читачів не викликало сумніву обєктивність розслідування, всі матеріали-статті будуть надіслані в правоохоронні органи.

Тож далі буде…

Тернопільський тиждень

Коментарі вимкнені.