Некрасномовний Хоптян та подяка від Фірташа на “общепринятом” або Лікарню-мрію відкрили у Заліщиках на Тернопільщині (фото)

Рівно рік знадобився голові Ради Федерації роботодавців України Дмитрові Фірташу, щоб виконати обіцянку перед земляками щодо реконструкції сторічного приміщення Заліщицької центральної комунальної районної лікарні. У медичному закладі реконструювали 6 будівель і добудували 4 корпуси, зокрема, відділення швидкої допомоги,анестезіології та реанімації, приймально-діагностичний відділ, патологоанатомічне та  пологове відділення. Капітально відремонтували поліклініку, адмінкорпус, дитяче відділення, інфекційне відділення, харчоблок.

На велелюдному відкритті лікарні голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян був на диво некрасномовним, хіба лишень запевнив Дмитра Фірташа (як голову Ради Федерації роботодавців України), що на виконання соціальних ініціатив Президента “мобілізовані” усі бізнесмени області.

Дмитро Фірташ на “общепринятом” подякував насамперед будівельникам, які у стислі терміни виконали замовлення, і місцевим чиновникам, а також повідомив, що вибір новітньої апаратури для мед. закладу контролював сам. На переконання Фірташа, “в Украине надо стереть огромную разницу между уровнем жизни населения городов-миллионников и сел “.

Гість свята голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв дякував прорабу Михайлу Івановичу.

Із рук голови Заліщицької районної держадміністрації Олега Барчука  Дмитро Фірташ і Валентин Хоптян отримали  звання “Людини року” .  Міська влада Заліщиків зробила земляка-благодійника “Почесним громадянином” міста.

Головні лікарі Тернопільських медичних закладів, яких ознайомили з роботою лікарні, умовам могли тільки позаздрити. І є чому. Лікарня отримала 6 нових реанімобілів, рівних за оснащенням яких немає в області. В усіх без винятку корпусах і кабінетах нові меблі і найсучасніше медичне обладнання. На території лікарня нова теплотраса, водогін та каналізація. Для лікарні закупили новітню систему для УЗД, відеоендоскопічну систему, апаратуру для трьох рентгенкабінетів, кювези для недоношених дітей, нове лабораторне обладнання.

Розрахована лікарня на 180 ліжок. Планують, що послугами медичного закладу користуватимуться жителі сусідніх Буковини та Прикарпаття. Нині тут обслуговують майже 50 тисяч населення із 54-х сіл.

Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Некрасномовний Хоптян та подяка від Фірташа на “общепринятом” або Лікарню-мрію відкрили у Заліщиках на Тернопільщині (фото)

 • 09:27 | 21.09.2012 о 09:27
  Permalink

  Нема,що сказати молодець!!!

 • 09:38 | 21.09.2012 о 09:38
  Permalink

  Подивився я ті фото, і думку гадаю… а в тій лікарні будуть обслуговуватись прості селяни,чи тільки обрані ? І ще таке, чому не держава це робить, а бізнесмени які недуже чесно заробили свої гроші…..
  п.с. Тепер усі Заліщики за Ригів мабуть проголусують ..))))))

 • 10:11 | 21.09.2012 о 10:11
  Permalink

  так повинно бути в усіх районних центрах…люди хворіють не тільки в Тернополі чи Заліщиках…А хвалитись перед виборами виконаною роботою – це стидно. Хоча що я говорю – кому це встидно…їм? Які крім показухи нічого не вміють. “виділення коштів” – це звичайне відмивання грошей. А в інших закладах що – не потрібно реанімобілів? для чого 6 автомобілів давати на одну лікарню?

 • 10:38 | 21.09.2012 о 10:38
  Permalink

  О, гарно за наші з вами гроші зробили, молодці:)

 • 13:54 | 21.09.2012 о 13:54
  Permalink

  Володимир – а ти получаєш зарплату не з моїх грошей? (якщо ти взагалі працюєш)
  я користуюсь послугами, роблю покупки, плачу податки!
  думай що пишеш

Коментарі вимкнені.