Міліціонер може сісти за те, що вимагав хабара у найбільших хабарників

Оперуповноважений одного з підрозділів внутрішніх справ, будучи добре обізнаним з результатами перевірки, проведеної у медичному закладі фінансовою інспекцією в області, та матеріалами кримінального провадження, розпочатого за фактами виявлених порушень, вирішив скористатися цією інформацією для власної вигоди.
Домовившись про зустріч з керівником лікувальної установи, працівник міліції запропонував йому «відкупитися» від розслідування економічних порушень, виявлених у ході перевірки у медичному закладі.
Своє сприяння у закритті за вказаним фактом кримінального провадження та непритягнення посадовця до кримінальної відповідальності правоохоронець «оцінив» у 4 000 доларів США.
Однак, скористатися незаконно одержаною «винагородою» зловмиснику не вдалося. Після отримання грошей його затримали правоохоронці.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Санкція інкримінованого працівнику міліції злочину передбачає до 10 років позбавлення волі, -повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Коментарі вимкнені.