Міс Instagram Тернополя стала Ілона Лаврів

Тернополянка Ілона Лаврів.
Тернополянка Ілона Лаврів.

Вчора, 7 грудня, о 22 год. завершилося голосування за “Міс Instagram Тернополя”. Відповідний титул серед восьми учасниць отримала Ілона Лаврів.

За неї проголосували 1283 користувачів соцмережі “ВКонтакте”, де й відбувався конкурс. Загалом участь в голосуванні взяли понад 5000 осіб.

15350733_774499316022089_3630735997721236249_n

-1 thoughts on “Міс Instagram Тернополя стала Ілона Лаврів

 • 12:03 | 10.12.2016 о 12:03
  Permalink

  Добрий день, шановні журналісти!
  Щиро дякуємо за об’єктивне висвітлення результатів конкурсу «Міс Instagram Тернопіль».
  Але, також, хотіла б надати деякі коментарі щодо проведення конкурсу і його завершення.

  По-суті, результати конкурсу оголосили ЗМІ, а не самі організатори (Віктор Гунька і ко).
  Як вам відомо, це був останній етап. До попередніх етапів ми, батьки, не долучались, але на останньому вирішили підтримати свою дитину (не заради обіцяних призів, а заради титулу «міс»). Тому активно попрацювали у соцмережах і максимально залучили до голосування усіх родичів, друзів і навіть однофамільців. Просили друзів поширити наше прохання серед їхніх друзів, частина друзів, навіть без нашого прохання, просили інших проголосувати за Ілону. Тому, і на наше здивування, ми отримали так багато голосів станом на 22.00 (до речі, до ранку четверга голосів було ще більше, що підтверджує те, що голосували живі люди).
  Але. У процесі голосування ми помічали, що у однієї із учасниць так стрімко зростала кількість голосів на сотні, що вже й руки опускались. Розуміли, що вона накручує їх (більше 50% цих голосів – з Росії, а не секрет, що є спеціальні програми по накручуванню, які «допомагають» додати голоси Іванів Іванових і т.п., переважно з Росії). У коментарях про це навіть писали інші, але адміни не реагували, писали, що потім розберуться. В результаті, коли підійшла 21.30, адмін заворушився і написав, що всі порушували правила, перемогу не може присудити нікому, призи, звісно, також.
  Для мене це виглядає так: адмін. бачив, як накручуються штучно голоси, але не реагував, бо повинна була перемогти його фаворитка. Коли інша учасниця її обігнала, він почав викручуватись. У дітей це виглядає так: «я програв, значить більше в цю гру не граю».
  Але ж доросла людина, організовуючи такий конкурс, мала б забезпечити чесність та об’єктивність голосування.
  Тоді він вирішив, що голосування потрібно починати заново (!), з уточненням правил, й запитав учасниць, хто погоджується з цим. Ілона, звичайно, не погоджувалась.
  Напевно, для тих, хто штучно накручував голоси, було важко повірити, що так само багато голосів можуть віддати живі люди. Вони навіть на хвилинку не хочуть цього уявити. Пан Гунька, обґрунтовуючи його «справедливе рішення», перекидав нам скріни з ніби-то фейковими учасниками голосування, ми дивимось, а там: мої однокласники, студентка, племінник, син знайомого і т.д. Може, вони і не «живуть» активно у мережі «ВКонтакте», але ж мають свій профіль і є реальними людьми (я, зрештою, також нечасто туди заходжу).
  А тепер про результати конкурсу. Гунька вирішив, що найсправедливіше буде, коли призом стане колективна фотосесія (а не обіцяна фотосесія для переможниці), правда, без Ілони Лаврів, бо вона на неї не погодилась, а потім він з дівчатами піде на каву (Може, це й була його початкова ціль?  ).
  Якби не ваші, шановні журналісти, повідомлення у ЗМІ, я би більше не піднімала цього питання, бо зрозуміла, що ми «влипли» у несерйозний конкурс. Але зараз п.Гунька насміхається з Ілони, що це вона попросила ЗМІ опублікувати результати конкурсу (виходить: самозваниця).
  Прошу вас відреагувати, щоб надалі невмілі організатори не брались організовувати такі публічні конкурси.
  З повагою, мама Ілони

Коментарі вимкнені.