На Тернопіллі утворили обласну організацію Партії розвитку України

Сьогодні у Тернополі відбулася перша конференція обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України. Делегати прийняли рішення про створення осередку політичної сили, а також обрали керівні органи. На подію з’їхалися представники всіх районів краю. Одноголосно учасники конференції вирішили довірити головування у Комітеті обласної парторганізації Костянтину Баранову.

«Сьогодні ми з вами є свідками великої кризи у нашій країні – економічної, політичної, кризи моралі, – сказав під час свого виступу на конференції новообраний голова Комітету Тернопільської обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України Костянтин Баранов. – Прірва між політичними силами і народом зростає. Українці втратили віру в те, що влада про них дбає. Народ сьогодні хоче змін, потребує політичної сили, яка здатна їх вислухати, об’єднати, і запропонувати реальну допомогу. Такою силою, я впевнений, є Партія розвитку України. Фахівці, люди з досвідом і молоді активісти – це наша команда. Ми не робимо поспішних кроків, але вже зараз активізовуємо свою роботу в проблемних питаннях».

Загалом до керівних органів партії увійшли п’ятеро активістів. Як вже згадувалося, головою Комітету Тернопільської обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України став Костянтин Баранов. Його першим заступником обрали Івана Запорожана, а заступниками обрали депутата Тернопільської обласної ради Івана Хацановського та аспірантка ТНТУ Анастасію Лялик. Сергій Джинджиристий очолив Виконавчий комітет.

«Ми створюємо якісно нову команду, яка разом з кожним із нас збудує нову модель влади. Влади, яка дбатиме за людей, яка не знатиме слова «корупція», яка буде слухати громадян, і приносити реальні результати – як на загальноукраїнському рівні, так і на рідному Тернопіллі. Ми формуємо команду як з молодих людей, так і з досвідчених спеціалістів, які хочуть міняти систему. Це люди різних сфер діяльності, з різних куточків Тернопільщини, але ми вміємо вести діалог, шукати компроміс, і знаходити вихід з ситуацій. Надіємось на ваше розуміння, підтримку і участь» – додав Костянтин Баранов.

 

-1 thoughts on “На Тернопіллі утворили обласну організацію Партії розвитку України

 • 22:27 | 9.08.2014 о 22:27
  Permalink

  Вітя. А хіба ти не обіцяв (принаймні сам собі), що будеш КРАЩИЙ за них, коли отримаєш посаду в земельному віддлі області? Думаю, казав…думаю, хотів бути кращим і показати , що ти – нова генерація: чесна і порядна. Чи не так? І що? Виходить?

  • 21:16 | 10.08.2014 о 21:16
   Permalink

   А Ви “О” прийдіть і підкажете що і як робити. Буду вдячний.

 • 15:53 | 10.08.2014 о 15:53
  Permalink

  тож всі регіонали колишні які збирали людей на антимайдан!валити свиней треба!

 • 17:03 | 11.08.2014 о 17:03
  Permalink

  У владі мають працювати фахівці, знавці своєї справи. А приналежність до окремої політсили не гарантує кваліфікованої роботи! Треба дати шанс новим політичним організаціям!

Коментарі вимкнені.