Надал просить тернополян добре здати екзамен та обіцяє, що розбереться з винними пізніше

16 грудня замість звичного прямого ефіру на УХрадіо з міським головою, тернополяни почули пряме з’єднання телефоном з Сергієм Надалом. Той розповів про надзвичайний стан у місті, про те, що школярі завтра сидітимуть вдома, а також попросив мешканців міста об’єднатися і разом долати стихію. За його словами, така аномальна ситуація зустрічається  лише один раз на 30 років. 

– Я прошу усіх тернополян з розумінням поставитися до ситуації, тому що сьогодні нам потрібно спільними зусиллями цю катастрофу пережити. Це є надзвичайна негода, і вона вимагає надзвичайної згуртованості і взаємодії. Можемо вважати, що це є екзамен не лише для комунальних служб, адже вони можуть зробити лише те, що є в їхніх силах, більше зробити не можуть. А це є екзамен для всіх нас – як ми зможемо витримати це все. А розбиратись, хто винен, і що можна було зробити по іншому, уже будемо пізніше. Зараз мусимо зробити все, щоб допомогти подолати цю стихію.

Якщо будуть якісь надзвичайні або непередбачувані ситуації, мер закликав тернополян звертатися на “гарячу лінію” міської ради за номером телефону 1580. Щоправда, не уточняв, куди ж дзвонити людям, котрі стоять в снігових заметах, адже з мобільного телефона додзвонитися на «рятівний» короткий номер міської ради неможливо. Прес-служба міської ради повідомляє, що з мобільного на “гарячу” лінію можна додзвонитися за номером телефону: 050-435-09-49.

Також Сергій Надал нагадав суб’єктам господарювання, що вони повинні забезпечити благоустрій територій в місцях функціонування своїх об’єктів.

 

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Надал просить тернополян добре здати екзамен та обіцяє, що розбереться з винними пізніше

 • 18:18 | 16.12.2012 о 18:18
  Permalink

  ВО “Свобода” – геть в Африку!!! (там хуртовини відсутні)

 • 10:34 | 17.12.2012 о 10:34
  Permalink

  міг би дійсно, сам сісти за кермо свого джипа – і обїхати місто… може і сласноруч допоміг би комусь вибратись з снігових заметів.
  Зоряна права – це не прапорцями махати на мітингах))

Коментарі вимкнені.