Неординарний тернопільський священик написав нову книжку

Вересень – це книжковий місяць, то ж скоро знову всі будуть писати в своїх фейсбучиках про те, як вони не люблять електроні книги, а обожнюють паперові. Знову масово будемо читати про те, які неймовірні відчуття переживають люди від того, що тримають у своїх руках красиві, щойно надруковані книжки улюблених авторів: які чарівні вони на дотик і, як особливо пахнуть типографією! І звичайно ж, будете читати про те, що всі ваші «Кіндели» – це насмішка над самим поняттям книги!

І, знаєте, що я вам скажу? У мене є і «Кіндл», і величезна бібліотека. Всі свої «кишенькові» гроші я витрачаю на книжки. І саме я точно знаю, що ж краще всього тримати в руках. А краще всього – тримати в руках власну книжку! Після довгих місяців праці нарешті тримати результат у руках, це щось набагато більше ніж просто купити чужу працю, нехай саму геніальну.

Коротше, я написав нову книжку, яка скоро попрямує просто в друкарню. А поки я тримаю її в руках, видану спеціально для остаточного редагування тиражем 1 екземпляр, я точно знаю, що краще: електронна чи паперова. Краще всього власна. Навіть якщо вона не буде надзвичайно геніальна, чи не матиме твердої палітурки, чи в неї будуть критики. Головне, що вона написана тобою, і що ти зробив це! Деталі розповім вам згодом.

Ставте лайк, якщо добре розумієте, що я хоча в фейсбуці з вами жарти жартую, але насправді – пишу дуже серйозні книжки і з бородою в житті дуже схожий на філософа або якогось владику %)

Євген Заплетнюк

Коментарі вимкнені.