Ніж у спину, – як у Тернополі начальник управління молоді та спорту Микола Круть “ховає” спорт

Проект спеціалізованої дитячо-юнацька спортивна школи міста Тернополя зі сноубордингу та лижного фристайлу про покупку атомобіля через “Громадський бюджет Тернополя” був відхилений. Про цей йдеться на сторінці навчального закладу у Фейсбук. 

Вгадайте хто допоміг? Начальник управління молоді та спорту Микола Круть, який не просто не проголосував за проект своєї установи, але і пояснив іншим членам комісії що це “погана ідея”.

Аргументи наступні :

“Недоцільно купляти автомобіль…краще платити перевізникам.” – Математики… Як може бути дешевше багато років поспіль оплачувати послуги перевізнику ніж їздити на власному транспорті ?

“…а що якщо інші і собі захочуть?” – класний аргумент, давайте нікому нічого купляти не будемо, бо інші і собі захочуть.

“треба додаткові ставки водія” – Сome on, навіть міністерство собі цього дозволити не може, всюди функцію водія виконує тренер.

“Проект не загальнодоступний…” – Серйозно? Не чув щоб в комунальні заклади були не загальнодоступні. Ми ж навіть плату за навчання не беремо. А як на рахунок громадських організацій? Вони загальнодоступні ? Їм можна і дах залатати на півтора мільйона, рекламну продукцію закупити і навіть оплатити ЇХ послуги за бюджетні гроші. А комунальні заклади хай собі мучаться.

  • Ні одного конкретного аргументу чим проект не задовільняє правила “Громадського бюджету” та чинне законодавство. Все якісь розмиті субєктивні безмістовні фрази.
    Дуже багато подібних ініціатив від громадських організацій проходять, аналогічний проект минулого року взагалі виграв конкурс і був реалізований. А наш цього разу навіть не допустили до голосування, хоча суть один в один.
    Коли отримуєш ножа в спину від того, хто мав би тобі допомагати і захищати, приходить тверезість і знімаються рожеві окуляри. Ми обов’язково зробимо висновки. Сергій Надал, надіюсь ви дочитали цей пост і зрозуміли як начальник управління спорту “допомагає” самому ж спорту., – йдеться у заяві.

-1 thoughts on “Ніж у спину, – як у Тернополі начальник управління молоді та спорту Микола Круть “ховає” спорт

  • 11:25 | 23.10.2018 о 11:25
    Permalink

    Дякуючи цьому херу свободівському і його муткам та рішалам з самонемочі, місто втратило ФК Тернопіль…

Коментарі вимкнені.