“Свободівський” мер з Тернополя Сергій Надал не підтримає Руслана Кошулинського на виборах?

Після того, як стало відомо, що багаторічний і незмінний лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок у неділю, 14 жовтня, заявив, що не братиме участь у президентських виборах 2019 року, а цю місію передано іншому «свободівцю» – Руслану Кошулинському, на роздоріжжі опинився міський голова Тернополя сергій Надал.

Він апріорі мав би підтримати кандидата від ВО «Свобода», і якби це був Тягнибок, то однозначно так би вчинив. Однак у Сергія Надала давній конфлікт із Русланом Кошулинським (тернопільські «свободівці» в 2015 році виступили проти Надала як кандидата на другий мерський термін і Кошулинський був на їх боці), тому мер Тернополя його точно не підтримуватиме. У всякому разі публічно буде сторонитися будь-якої агітації за кандидата від ВО «Свобода», хоча відкрито й не скаже, що його симпатії на боці когось іншого.

У цьому випадку може повторитися ситуація, схожа з тією, яка мала місце в 2014 році. Тоді відбувалися дочасні вибори до парламенту. І від «Свободи» кандидатом по округу Тернополя був однопартієць Надала Олексій Кайда. Однак мер Тернополя, маючи можливість використати величезний адмінресурс з підлеглих та працівників комунальних структур, палець об палець не вдарив, щоби підтримати Олексія Петровича. Більше того, опоненти Кайди – представники Тараса Пастуха, який представляв політсилу «Самопоміч», мали право відкрито агітувати за свого кандидата, в тому числі і на підприємствах та установах з прямим підпорядкуванням міській владі.

У підсумку Пастух переміг і вже четвертий рік є народним депутатом.

Найпевніше, на цих виборах Сергій Надал зробить ставку на кандидата в Президента, на якого йому вкаже давній друг, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Репортер

Коментарі вимкнені.