Мера Тернополя Сергія Надала інспектували журналісти з усієї України

Сергій НадалМіський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся сьогодні з журналістами, аби прозвітувати про свою діяльність за рік. На звіт мера до міської ради  прийшло чимало представників різних видань, серед яких навіть були із столичного «5 каналу» та відомий журналіст Вахтанг Кіпіані.

Засідання розпочалось вступним словом Сергія Віталійовича, в якому він зазначив, що рік для нашого міста був важким. Але ці труднощі спричинені тільки тим, що ситуація не стабільна по всій Україні. Місто не гриміло «смаженими фактами», масовими звільненнями та закриттям закладів. За словами мера – відбулись зміни в соціальній сфері.

– Кожен транспортний маршрут має соціальний автобус, тому розпочато безкоштовний перевіз всіх пільговиків, – каже Надал.

Як розповів мер, відбулись і позитивні зміни в медичній сфері.

– Існує цілодобова “гаряча лінія” в «швидкій», яка надає консультації, відкрили нові хоспісні палати. А сьогодні на базі другої лікарні буде відкрита перша соціальна палата. 1 грудня на базі школи №27 буде відкриття амбулаторії сімейного лікаря.

Повністю освітили парк ім..Шевченка та центральну алею парку «Топільче». На 25% збільшилось освітлення міста, розповів Надал. Також почали вирішувати проблеми пайовиків Щепановського.

Йшлося також про встановлення сміттєсортувальної лінії – нарешті дійшли згоди з головою ОДА Валентином Хоптяном щодо встановлення лінії за межами міста. Сергій Надал також зазначив, що до кінця року на стадіоні проведуть освітлення. На 15 зупинках буде встановлено дашки.

Позитивні події були і у культурному житті міста. У Тернополі вперше проведено фестивалі «Соловейко», «Духовної пісні» та чемпіонат з повітроплавання. Розпочала функціонування школа-колегіум ім.Й.Сліпого. Наступного року знову планується проведення Чемпіонату світу з водо-моторного спорту.

– Створено і діє комунальний ринок. Заборонено нічну торгівлю алкоголем, – ділиться досягненнями Сергій Надал. – Збільшено кількість груп в дитячих садочках.

За словами Сергія Віталійовича, він відчуває підтримку людей, що дає йому натхнення.

Після звіту, присутні журналісти мали змогу задавати свої запитання.

«Газету по-українську» цікавило, яким чином зреагувала міська рада на продаж  зошитів із символікою тиранів, на що мер відповів, що після роз’яснювальної роботи міськради їх було вилучено з продажу.

Кореспондента «Укрінформу» цікавила вартість ремонт доріг та прибудинкових територій. Мер відповів, що уже виготовлена проектно-кошторисна документація на ремонт усіх доріг та міжбудинкових проїздів, що потребують ремонту. Вартість усіх робіт  становить 300 млн. грн, а кошти які можна зібрати протягом року це максимум 26 млн.

Також кореспондент «Укрінформу» просив мера оцінити свою роботу за рік. На що Сергій Віталійович відповів:

– Я не хворію нарцисизмом, щоб себе оцінювати. Нехай оцінюють тернополяни.

Інше питання було від кореспондента УНІАН. Його цікавило, чому на зупинках відсутні таблички з графіком руху транспорту, зокрема на зупинці коло магазину «Карпати».

–  Близько 50 зупинок з понад 200 уже мають таблички з графіком руху. Це роблять підприємці, що торгують на зупинках, – відповів Сергій Надал.

Телеканал ІНТБ цікавився дозволом торгування алкоголем в святкові дні. Мер відповів, що відповідальність за торгівлю алкоголем виконком взяв на себе. ІНТБшники цікавилися, скільки проведено земельних аукціонів та скільки залучено коштів, у порівнянні з минулим роком. Мер відповів, що надходження грошей від аукціонів на землю більше на 134%, ніж у 2010 році.

Газета «Експрес» цікавилась поїздками Сергія Надала за кордон та долею аеропорту.

– З міського бюджету на закордонні поїздки потрачено 3060,50 грн. За все решту платили ті, хто запрошував і приймав тернопільську делегацію.

Газету «Тернопіль вечірній» цікавили депутати, котрі «прогулюють» засідання сесії.

– Ми не можемо давати вказівок депутатам. Але журналісти отримають інформацію про те, що зробив за рік кожен з депутатів.

«5 канал» цікавився, чи візьме міська рада 1 грудня участь у сесії під стінами Верховної ради. Мер відповів, що не збираються.

«Про все» цікавили невдалі кадрові призначення та освітлення. Мер відповів, що людину звільнили.

Подробиці згодом…

Коментарі вимкнені.