Нелегально виготовлене борошно виявили податківці на Тернопільщині

Нелегально виготовлене борошно виявили на Тернопільщині. В одному із сіл Зборівського району працівники відділу податкової міліції знайшли незаконно працюючий млин. Будівля стоїть на території колишнього току. Виготовлення борошна у приміщенні зерноскладу організував тернополянин.

Олександр Кизима, начальник відділу управління податкової міліції ДПА в області: «Будь-яких дозвільних документів на проведення даного виду діяльності у підприємця не було. Працівниками податкової міліції було вилучено значну кількість борошна, висівок та зерна».

Наразі відділ податкової міліції збирає матеріали про порушення справи. Далі складений протокол передадуть у Зборівський районний суд, який і винесе рішення про покарання. Підприємцеві загрожує штраф у розмірі від 340 до 680 гривень, а обладнання можуть конфіскувати.

Як розповіли працівники податкової міліції, схожі порушення на ринку продовольства вони виявляли і раніше. Зараз відстежують і фіксують такі випадки в рамках стабілізації цін на борошно, крупи, олію та інші продукти харчування, – повідомляє ІНТБ.

-1 thoughts on “Нелегально виготовлене борошно виявили податківці на Тернопільщині

  • 10:12 | 23.02.2011 о 10:12
    Permalink

    Розмовляв з одним податківцем , то той казав що той підприємець заплатив штраф 340 грн і все , і що можна у нього(підприємця) купити муку по 150 грн за мішок в любий час… Чи давав муку податківцям неуточнював …

Коментарі вимкнені.