Тернопільські націоналісти розкажуть чому до нас повернеться радянська гра «Зарніца»

18 квітня о 14.00 в приміщенні «Просвіти» ( вул. Й.Сліпого, 3) відбудеться прес-конференція, присвячена ще одній «повернутій традиції» Кабінету Міністрів України – військово-спортивній грі «Зарніца».

На противагу сучасній проукраїнській патріотичній ініціативі – Дитячо-юнацькій, військово-спортивній патріотичній грі Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), яка вже традиційно проводиться в Україні з 2004 року (згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25 грудня 2003 року N855 “Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру “Джура” Українського козацтва”), Міністерство освіти і науки вирішило відновити гру «Зарніца». І здавалося зміст той самий, проте козацькі мотиви, які присутні у грі «Джура», чомусь вже не підходять для виховання майбутніх поколінь у розумінні  сучасної влади. Ще характерним є те, що відповідальним за проведення гри «Зарніца» КМУ назначив самого Дмитра Табачника.

Для чого повертають цю «традицію»? Чого навчить дітей Дмитро Володимирович, та чим не до вподоби новій владі гра «Сокіл» («Джура»)? Про це ітиметься у прес-конференції, за участю:

Миколи БІГУСА –  методиста Головного штабу гри «Сокіл» («Джура»).

Віталія ВОВКА – голови Тернопільського обласного осередку ВМГО Молодіжний націоналістичний конгрес.

Коментарі вимкнені.