У побитті тернопільського „свободівця” підозрюють „хворого на голову”

Напора Олег
Напора Олег

У Тернопільській міськраді не вважають, що жорстоке побиття „свободівця” Олега Напори було спричинене його депутатською діяльністю. Про це заявив його однопартієць, міський голова Тернополя Сергій Надал.
„Таке побиття може статися з двох причин – або це зробила хвора на голову людина, або це серйозний кримінал, і для цього потрібно серйозний привід. Я думаю, якби був серйозний привід, то і ви б і ми про це знали. Такого приводу не було. Однак окрім депутатської роботи в нього були і особисті справи, і особисте життя”, — сказав „свободівець”.
32-річного Олега Напору, який очолював в міськраді комісію з питань контролю за використанням комунального майна, побили 20 грудня. Ввечері близько 19 години він повертався додому від дитячого садка в центрі міста – забирав звідти портфель своєї дочки.
„Хтось з мобільного подзвонив на „швидку”, сказав що людина в калюжі крові лежить на дорозі. Швидка за шість хвилин приїхала — калюжа є, а людини нема. Він сам, в стані шоку став і дійшов додому. Вже звідти „швидку” дружина другий раз викликала”, — розповів Надал.
В лікарні в чоловіка діагностували перелом руки і черепно-мозкову травму. За даними мера, найближчим часом його повинні виписати з реанімації.
„Ми постійно спілкуємось з міліцією – ті кожен день опитують більше десятка людей, але наскільки я знаю, чітких підозр не мають. Сам він не знає, як це сталося – в нього тяжка травма голови. Я знаю по собі – багато років тому мав таку травму, то були речі, які я згадав за два-три місяці”, — зауважив міський голова.
Нагадаємо, Олег Напора став депутатом міськради, будучи генеральним директором місцевої кондитерської фабрики „Тера”. Він одружений та має маленьку доньку.
За фактом його побиття міліція порушила кримінальну справу, – пише Gazeta.ua.

-1 thoughts on “У побитті тернопільського „свободівця” підозрюють „хворого на голову”

  • 23:30 | 28.12.2011 о 23:30
    Permalink

    розборки бандюків в які потрапив нормальний депутат – мені так здається.

Коментарі вимкнені.