В Козівському районі голова села заволоділа понад 27 гектарами земельних угідь

Співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Тернопільській області задокументували факт зловживання службовим становищем сільського голови одного з сіл Козівського району.

Керманич незаконно заволоділа понад 27 гектарами земельних угідь, підробивши рішення загальних зборів членів реорганізованого колективного сільськогосподарського підприємства.

Під час ліквідації сільськогосподарського підприємства держслужбовець вирішила незаконно вилучити з володіння пайовиків понад 27 гектарів земельних угідь вартістю майже три мільйони гривень.

Якщо вірити офіційним документам, на загальних зборах пайовиків було прийнято рішення про добровільну відмову від земельної ділянки на користь територіальної громади села. Тож сільський голова мала змогу на власний розсуд розпоряджатися левовою часткою розпайованої землі.

У результаті проведених оперативно-розшукових заходів з’ясувалося – питання про добровільну відмову від земель пайовиками та членами організаційних комісій не обговорювалися, а самі збори відбулися хіба що на папері. Тож офіційний документ виявився липовим, люди – обдуреними, а земельну ділянку посадовець незаконно передала підприємцям для використання в комерційних цілях, за що, звісно, отримала чималу вигоду.

Внаслідок злочинних дій сільський голова заподіяла збитків власникам земельних паїв на суму понад два мільйони гривень.

Коментарі вимкнені.