В Тернополі, попри заборону, таки відбувся марш під червоним прапором Комуністів та „Руского єдінства”

Фото автора

Попри заборону використовувати радянський прапор в масових заходах, яку прийняла Тернопільська міська рада, в місті таки відбувся марш під червоним прапором Комуністів та „Руского єдінства”.

 

Кількадесят чоловік з червоними прапорами прийшли до вічного вогню вже після того, як там завершилися офіційні урочисті заходи, і більшість ветеранів розійшлося.

Групу очолював чоловік, який назвався Василем Паразінським – депутатом райради одного з райцентрів Хмельниччини, та секретарем обкому Компартії Тернопілля. Він заявив, що чинна влада не приділила достатньо уваги ветаранам, тому представники компартії вирішили допомогти їм вшанувати памʼять померлих воїнів, та відсвяткувати велику перемогу. Учасники цього мітингу тримали в руках прапори Компартії, організації „Русское единство”, та копії прапорів перемоги. Варто зазначити, що прапорів на мітинг принесли більше, аніж було людей, здатних їх тримати. Через це один з мітингувальників тримав оберемок стягів в руках, так і не розгортаючи їх.

Мітингувальники не відреагували на прохання депутатів міськради-свободівців прибрати прапори з радянською сиволікою, і рушили покладати квіти до меморіалу. Правоохоронці оточили колону кільцем, і періодично відтягували вбік депутатів-„свободівців”, які стаючи в ланцюг, пробували зупинити ходу.

Врешті учасники під червоними прапорам, зі співом, дойшли до пункту призначення і провели покладання. Їх противники зібралась поруч, та час від часу вигукували гасла „Слава Україні” та „Смерть ворогам”.

Андрій ЯНОВИЧ, Газета по-українськи

-1 thoughts on “В Тернополі, попри заборону, таки відбувся марш під червоним прапором Комуністів та „Руского єдінства”

  • 09:14 | 10.05.2011 о 09:14
    Permalink

    “Правоохоронці оточили колону кільцем, і періодично відтягували вбік депутатів-„свободівців”, які стаючи в ланцюг, пробували зупинити ходу”…
    А чому дозволили, попри заборону, йти комунякам зі своїми прапорами. Я теж хотів би вийти, дляч прикладу з прапором ПР, але ж не вийшов. Здається Хоптян, як старий комуніст та уроджений хмельниччанин, дав добро на цю ходу (а ще правильніше сам спонукав до цього)

Коментарі вимкнені.