Злочинці-гастролери у Тернополі грабували автомобілі за допомогою автосканерів

Блискучий злочин зіпсувала лише одна деталь. Останню їхню вилазку зафіксувала камера спостереження, – повідомляє Кримінал.

Крадії примудрилися скоїти два однакових злочини за кілька годин. Спершу вони обікрали машину, яка була на стоянці поблизу супермаркету. Другою жертвою став власник, який залишив авто на вулиці. В обох випадках машини обчищали, відкриваючи автосканером. Це підказало міліції, що злочинці мали були поблизу авто жертви.

Анатолій Стельмащук, начальник карного розшуку Тернопільського МВ:

Оглянувши авто, і помітивши, що в авто знаходиться барсетка, відкрили дане авто та викрали її. Барсетку і документи викинули, гроші відповідно привласнили.

Натрапити на слід злочинців допомогло відео із камер спостереження в супермаркеті. Об’єктив зафіксував як момент крадіжки з машини, так і автомобіль, на якому зникли злочинці. Після цього авто з крадіями затримали за лічені години.

Андрій Матрифайло, начальник Тернопільського МВ:

Після виїзду оперативно-слідчої групи, яка оглянула вказаний автомобіль, було виявлено і вилучено гроші, які були вкрадені в тернополян, та документи на автомобілі.

Затриманими виявились злочинці-гастролери із сусідніх областей. Чоловіки вже неодноразово притягувались до покарання за крадіжки з автомобілів. Однак у тюрмі вони лише вдосконалювали свої навички і після кожного звільнення знову вертались до старого ремесла. За вчинення крадіжок чоловікам світить 6 років тюрми. Відкрити автосканером двері камери у них навряд чи вийде.

Коментарі вимкнені.