Павло Червінський став кращим серед 15, щоб потрапити у тернопільський гурт “Тріода”,

Молодий хлопець із Чортківщини став учасником популярного  тернопільського гурту “Тріода” – замість Андрія Липка у колективі 23-річний  Павло Червінський із села Антонів Чортківського району.

Хлопець став участником гурту  після відбору на кастингу. Конкурс, у якому випробували себе 15 молодих виконавців, тривав близько місяця, – пише Чортків.Онлайн .

Павло Червінський, як і інші учасники “Тріоди” – Андрій Гамбаль та Володимир Рибак,  закінчив Чортківське педагогічне училище імені О. Барвінського, тепер уже гуманітарно-педагогічний коледж імені О. Барвінського. Навчався також і у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка.

В оновленому складі хлопці працють віднедавна, проте вже встигли записати нову пісню – “Гроші”. Автор слів та музики – соліст гурту Андрій Гамбаль. Зі слів хлопця, композиція про те, що наважливіше  у світі – не матеріальне. Прем”єру можна прослухати Тут.

Тож бажаємо хлопцям великих творчих досягнень, любові від слухачів , зарубіжнх поїздок і хорошої матеріальної винагороди за свою творічість!!!

Довідка: гурт “Тріода” – український колектив з Тернополя, супер-фіналісти шоу Х-фактор-4. До його складу входили троє учасників: Андрій Гамбаль, Володимир Рибак та Андрій Липко.  Колектив хлопці створили під час їхнього навчання в Тернопільському національному педагогічному університеті. У 2015 році Олександр Алексєєв вирішив розпочати сольну карꞌєру та покинув гурт. Тоді новим учасником став Андрій Липко.
А тепер подивіться, як грав Павло Червінський  в 2013 році на конкурсі з імпровізації, де взяв “ГРАН-ПРІ”. 

Коментарі вимкнені.