Що побачили тернопільські школярі завдяки чемпіонці та бізнесмену

У Тернополі триває робота літньої дитячої школи “Дивосвіт”. Зараз заняття проходять школярі другої зміни. На черзі – третя зміна. Навчання у такій школі запам’ятається дітям тим, що проходить на вулиці, а не за партами.

Організатори першої в Тернополі сучасної літньої школи – чемпіонка світу Лілія Проць та бізнесмен Віталій Мариновський, підвели підсумки першої зміни, яка тривала з 30 червня по 11 липня 2014 року.

За зміну оздоровилась та весело провела дозвілля: 41 дитина. З них – вісім дітей – соціально-незахищені категорії населення (багатодітні, дитина-інвалід, переселенці з Криму, напівсирота), а також обдаровані діти.

За час перебування в школі діти побували на екскурсії: еколого-натуралістичний центр, центр науково-технічної творчості, музей пожежної частини, ТзОВ “СЕ Борднетце-Україна”, пекарня Блажевських, міська рада.

Було проведено майстер-класи по виготовленню ляльки-мотанки зі шпагату, виготовлення відкриток у стилі квілінг, виготовлення сережок та брошок з полімерної глини.

Вчителька математики ЗОШ №19 Галина Дудар провела ряд майстер-класів по витинанці, де діти виготовили ангелів, підписали побажання і відправили військовослужбовцям батальйону «Айдар» на Схід.

А ще у дітей двічі на тиждень проводились заняття з англійської мови.

Завершили першу зміну флеш-мобом біля пам’ятника І.Франку. Тренувала дітей керівник школи вуличного танцю NINO.

У школі навчалися дві дівчинки, день народження яких припало на період навчання та ще й в один день. Для них організували День іменинника з тортом та лимонадом.

Оскільки помічником Лілії Проць  у проведенні школи була тернопільська «Міс – 2013» Аліна Водяна, то було вирішено провести подібний конкурс для дівчаток “Дивосвіту”. Змагання «Міс «Дивосвіт» пройшли у трьох вікових групах. Дівчата змагалися у вмінні дефілювати та виявляти свої таланти. Членами журі були всі хлопці зі школи.

Керівники школи, а саме Віталій Мариновський та Лілія Проць висловлюють щиру подяку волонтерам проекту «Я – волонтер», Галині Дудар (вчителю математики ЗОШ №19), директору «SMART CENTER» Юлії Костюк, секретарю міської ради Ігорю Турському, Центру свята «Коровай», школі вуличного танцю NINO, ТОВ «Надзбручанські води», Ірині Богомоловій, Зої Коваль та управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту ТМР.

Коментарі вимкнені.