Кому діти з Тернопільщини виграли багато цінної техніки?

23 грудня 2014 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася прес-конференція, присвячена нагородженню переможців освітнього проекту «Samsung назустріч знанням».

Під час прес-конференції Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголосив на важливості проекту, що вже декілька років поспіль проводить компанія Samsung Electronics Україна, подякував за підтримку й розвиток освіти та технологічне оснащення українських шкіл.

Він, зокрема, повідомив, що в 2014 році 1543 команди школярів зі всієї країни взяли участь у конкурсі написання есе, а найкращими стали 6 із них. Серед переможців конкурсу – команди Тернопільської спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов (лідер – Тетяна Жук) і Бучацької гімназії імені В.М. Гнатюка (лідер – Роман Панькевич).

Учнівські команди Тернопільщини отримають для своїх шкіл «смарт-класи» Samsung. Унікальне обладнання, що входить до складу «смарт-класу» – інтерактивна дошка, планшети, монітор, багатофункціональний пристрій – дозволять значно підвищити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу. Компанія обіцяє оснастити школи-переможниці сучасним обладнанням вже на початку 2015 року.

Нагадаємо, що освітній конкурс «Samsung назустріч знанням» проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів і є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей».

Коментарі вимкнені.