Тернопільське сімейство чемпіонів Віктора та Галини Мацикур знову серед лідерів (фото)

Мацикур Галина Віктор спорт бодібілдінг Тернопіль

28-29 вересня у Львові відбувся Відкритий Кубок України з бодібілдингу і фітнесу федерації WFF/WBFF. Тернопіль на ньому представляли подружжя Віктор та Галина Мацикур. Хоча максимальну форму у Львові спортсмени демонструвати не планували, бо пік підготовки має припасти на Чемпіонат Світу, що відбудеться у жовтні в Словаччині, але результати радують. Так, на турнірі Віктор виборов перше місце у категорії «перформенс», Галина перша у категорії «атлетік», у парі подружжя теж отримали перемогу в Кубку України у категорії «атлетік».
Тренується Віктор двічі вдень, окрім того також два рази щодня по 40 хвилин працює на велотренажері або біговій доріжці. Такий режим підготовки буде продовжуватись аж до самого Чемпіонату Світу.
Як розповідає спортсмен, на змаганнях найскладніше це витримати цілий день на ногах, не впасти від перевтоми і позування, коли потрібно на сцені напружувати всі м’язи, демонструючи пропорції, рельєф та об’єми мускулатури. А перед турніром найважливіше не робити ніяких відступів у тренуванні та харчуванні, адже неможливо спрогнозувати як це відіб’ється на спортивній формі. Ризик тут неприпустимий, – каже Віктор.
«Передбачити суперників, а також рівень їх готовності у нашому спорті практично нереально, склад учасників постійно міняється, а також нюанси підготовки вносять корективи і для лідерів, і для аутсайдерів змагань, тому тут завжди лотерея. У Львові однозначно такого представницького міжнародного турніру з бодібілдингу федерації WFF/WBFF ще не було, адже приїхали спортсмени з Білорусі, Росії. Польські спортсмени в той самий день мали турнір у себе, але і з ними і з словаками, які теж планували участь у турнірі в Львові ми зустрінемось на сцені під час Чемпіонату Світу буквально за тиждень», – розповідає чемпіон.
Фінансування підготовки та поїздок федерації бодібілдингу і фітнесу Тернополя лягає на власні плечі спортсменів, адже це не олімпійський вид спорту.
«А в часи кризи, тим більше, не сподіваємось на підтримку держави. Але маємо хороших друзів, симпатиків, які в міру сил допомагають та підтримують нас. За що їм велике спасибі», – каже спортсмен.

-1 thoughts on “Тернопільське сімейство чемпіонів Віктора та Галини Мацикур знову серед лідерів (фото)

 • 14:23 | 4.10.2013 о 14:23
  Permalink

  шо це за категорія така – «перформенс»?
  скільки учасників було в цій категорії?
  таке враження що в цій федерації повидумували купу категорій,
  щоб кожен учасник отримав нагороду))))))

  чому Яковлєв не виступав?

Коментарі вимкнені.