Такі оригінальні листівки та конверти, які виготовляє талановита тернополянка, не знайти у жодній крамниці міста

Мешканка Тернополя пані Тетяна створює непересічні листівки-хендмейд, які приємно дарувати на будь-які свята.

Береш до рук листівку чи конверт жінки – не можеш відірвати погляду від маленьких шишечок, квіток, плодів хвойних дерев чи листочків, якими оздоблений папір. Тернопільська умілиця створює такі чудеса із природніх та штучних матеріалів.

— Якось родичі мене запросили на своє весілля. Мені захотілося подарувати рідним людям щось гарне і, водночас, незвичайне. Своїми руками я спершу зробила «солодкий» букетик у корзині. До цього кошику поклала цікаво оздоблену листівку, яку самостійно оформила. Після першої листівки своїми руками я зрозуміла, що мені подобається щось виготовляти власноруч, бо така творчість приносить натхнення, задоволення. Я почала оформлювати конверти й листівки на різноманітну тематику – переважно різдвяну, до днів народження, для грошових подарунків. Робити різні оригінальні дрібнички своїми руками – не тільки надзвичайно захоплює, але й допомагає відволікатися у позитивному напрямку після навантажень на роботі— розповіла пані Тетяна.

Жінка зазначила, що кожен її вирід – унікальний, адже не повторюється. Для оздоблення жінка використовує різноманітний папір, картон, фарби, розпилювачі, а також шишки, горішки, гілочки, ягідки, листки, квітки та інше.

— Сідаю працювати над конвертами, листівками тільки у вільний час. Оскільки я вдень працюю, можу безперешкодно займатися творчістю тільки увечері. Коли моя сім’я повечеряла, я виконала усі домашні справи – можу сідати і фантазувати. Наприклад, одного вечора присіла за роботу біля 10-ї години і попрацювала до півночі, іншого дня – в той же час, то за два дні один конвертик  готовий. Бо ж спершу потрібно підібрати різні елементи, кольоритому однією годиною праця не закінчиться, поділилася умілиця.

Жінка підмітила, що свої вироби також продає. Цікаво, що люди найбільше купують її роботи перед новорічними святами

Тернополяни

Коментарі вимкнені.