В тернопільському університеті зустрічали нове покоління лідерів

Цієї неділі талановиті та допитливі школярі показали свою ерудицію на Інтелектуальному фестивалі «Вундеркіндер», який проходив у читальному залі науково-технічної бібліотеки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

12 команд хлопців і дівчат з Тернополя та області вчились приймати рішення в нестандартних ситуаціях та в умовах обмеженого часу, а ще застосувати власні знання, ерудицію та логічне мислення.

Окрім цього, учасники змагань мали змогу більше дізнатися про історію та здобутки технічного університету і відвідати новітню лабораторію розвитку мережевої інфраструктури для підтримки молодих підприємців FabLab.

Завершились інтелектуальні ігри підбиттям підсумків та оголошенням результатів. Так, перемогу у непростій боротьбі виборола команда Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи №3, друге місце — команда ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», третє місце — у команди Тернопільської Української гімназії їм. І.Франка.

Вітаємо учасників та переможців змагань, бажаємо наснаги та нових творчих звершень! Сподіваємось знову побачити Вас, Вундеркінди, уже студентами ТНТУ!

Коментарі вимкнені.