Тернопільська школа №7 провела надзвичайний фестиваль (фото)

Нам завжди потрібно йти в ногу з часом. Завдяки сучасним інноваціям відкриваються багато можливостей. Проте, щоб повноцінно себе відчувати та бути на рівні з іншими, іноземна мова на цю роль підходить якнайкраще!

20 травня в Тернопільській спеціалізованій школі № 7, в залі Євроклубу, відбувся перший фестиваль французької пісні. Основна мета цього заходу – це проявити любов до французької мови, дати зрозуміти, який великий вплив вона має в сучасному житті, сприяти в оволодінні усними вміннями та писемними навичками. Оскільки, школа поглиблено її вивчає, то старається робити це навчання на європейському рівні.

Фестиваль отримав назву «Під небом Парижа» за мотивами однієї з популярних французьких пісень.

Французька мова, як і англійська, поширена по-всьому світу, нею розмовляють мільйони людей на всіх континентах.

Тому, щоб Україна була в добрих моральних та соціально-економічних відносинах з іншими державами, потрібно вже зараз проявляти цікавість до навчання українську молодь. Саме цим і зайнялась організатор цього фестивалю і своїм прикладом закликає робити це й інших. Тож його ініціатором, організатором та ще й сценаристом стала Анна Тимофіївна Тулай – талановитий, з великим досвідом педагог.

На святкове дійство завітали всі бажаючі учні, дирекція й вчителі школи. Учасниками свята стали учні, які вивчають, звісно ж, французьку мову. Вони виконували пісні відомих (французьких) співаків та співачок: Едіт Піаф, Даліди, Мірей Матьє, Сальваторе Адамо, Джо Дассена, Шарля Азнавура, Лари Фабіан та інших. Загалом, це були діти з п’ятого, восьмого, дев‘ятого та десятого класів: Дзюбановська Яна (5-Б), Капуш Ірина (8-Б), Козак Христина (9-А), Будна Христина (9-Б), Загайко Ельвіра (9-Б), Підодвірна Ірина (9-Б), Козачок Володимир (9-Б), Кузь Валентина (10-Б). А ведучими того дня стали: Бригадир Христина та Козачок Володимир.

Журі конкурсу там також був присутнім. Він визначав учасників за номінаціями: «Золотий голос», «Срібний голос», «Акторська подача пісні», «Оригінальний спів» та «Щирість виконання».

Реакція глядачів була надзвичайно позитивною та веселою. Вони не скупились на гучні оплески. Талановиті діти виконували пісні напрочуд щиро, весело та зворушливо. Важко було не замітити їхнього хвилювання, але запевняю, воно їм не завадило гідно виступити. Гадаю, що в той час ніхто не залишився байдужим.

Після чарівних виступів, учасникам вручили дипломи з певною вказаною номінацією, в якій вони перемогли. А ведучі та ді-джей також не залишились поза увагою, бо отримали подяки. Проте не обійшлося без оригінальності. Кожному з них вручили також так звані «медальки-п’ятачки», на удачу. Головному (Галина Тарасівна Горин) та активному (Людмила Михайлівна Лавренчук) члену журі вони також дісталися.

Оскільки, фестиваль пройшов чудово, всі отримали хороший настрій. Сподіваємось, це посилить інтерес молодого покоління до вивчення іноземних мов. А організатор дійства, Анна Тимофіївна, запевняє, що він повториться обов’язково! Чекаємо на нові творчі ідеї та відкриття юних талантів. Сьома школа запрошує усіх бажаючих наступного року на наше свято! Не пропустіть найцікавішого!

На останок, я б хотіла висловити особливу подяку Анні Тимофіївні. Це надзвичайно добра та працьовита людина. Ви навіть не уявляєте, скільки старань та любові вона вкладає у своїх учнів, тому що для неї вони, мов рідні дітки.  Низький їй уклін!

Оксана Войтко, учениця 10-А класу Тернопільської спеціалізованої школи № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Коментарі вимкнені.