Тернопільські номери знайшли в автомобілі, який стежив за Яценюком (фотофакт)

У Чернівцях народний депутат України, голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк виявив автомобіль, з якого за ним велося незаконне зовнішнє спостереження впродовж перебування його в цьому місті, де сьогодні пройшла акція «Вставай, Україно!”
Про це   повідомили в прес-службі «Батьківщини».
«За наявною інформацією, автомобіль (з якого велося стеження – ред.) Належить службі зовнішнього спостереження СБУ», – сказали в прес-службі.
Повертаючись з запису програми на студії ТВА, Яценюк зауважив дві машини. Які вели за ним зовнішнє спостереження. Він записав номер однієї з машин і подзвонив нардепу, генерал-лейтенанту міліції Геннадію Москалю, щоб перевірити номер. Виявилося, що цей номер на обліку не стоїть.
Разом з групою народних депутатів один з автомобілів вдалося зупинити. Інший автомобіль зник. Було зроблено заяву про вчинення кримінального правопорушення і викликано наряд міліції.
Після приїзду міліції особи, які знаходилися в машині, вийшли, і було чути, як ведуться радіопереговори.
У цих осіб були виявлені засоби прихованого зв’язку, які знаходилися в робочому режимі. У салоні машини правоохоронці виявили фотоапаратуру та засоби стаціонарного і переносного зв’язку з інвентарним і номерами державної установи. Усі записи на фотоапаратурі були знищені до приїзду міліції.
У багажнику автомобіля працівники міліції виявили три комплекти номерних знаків не чернівецького регіону. Ці номери, як з’ясувалося, в картотеках МВС не значаться.

На фото: саме з букв ВО починаються автомобілні номери Тернопільської області...

На фото: саме з букв ВО починаються автомобілні номери Тернопільської області…

Коментарі вимкнені.