Тернопільського нардепа Тараса Юрика визнали одним з найбільш дисциплінованих депутатів ВР

ОПОРА визнала Тараса Юрика одним з найбільш дисциплінованих депутатів ВР

Депутат Верховної Ради Тарас Юрик – серед народних обранців, які брали участь майже в 100 відсотках голосувань парламенту. Про це свідчать результати дослідження Громадянської мережі ОПОРА.

«Ми бачимо, що найбільш дисциплінованими депутатами стали Андрій Парубій, Іван Спориш (БПП), Сергій Мельник (БПП), Микола Величкович (НФ), Тарас Юрик (БПП) і Михайло Бондар (НФ). Всі вони представляють нинішню парламентську коаліцію», – сказав Андрій Савчук на презентації дослідження, присвяченого роботі парламенту 8-го скликання.

Як повідомляє Укрінформ https://www.ukrinform.ru/rubric-polytics/2478963-opora-nazvala-frakcii-cto-aktivnee-vsego-golosuut-v-rade.html , ОПОРА за результатами дослідження назвала фракції, які найактивніше голосують у Верховній Раді. За 3,5 роки роботи ВР 8-го скликання активну участь в голосуванні брали депутати з фракцій «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту».

За словами Андрія Савчука, вищезазначені депутати брали участь майже в 100 відсотках голосувань, яких за час роботи 8-го скликання було 13 тисяч 437.

Коментарі вимкнені.