Тернополян обслуговує менше чверті автобусів, які мали б виходити на маршрут

Вартість проїзду, і це не таємниця, має дві складові: економічну та політичну. Згідно з першою — робота в сьогоднішніх умова нерентабельна і про це звідусіль кричать перевізники. Згідно з другою, піднімати це питання невигідно, бо скоро вибори. Заручниками ситуації, як не парадоксально, стали самі ж перевізники та пасажири. Перші зменшили кількість транспорту на маршрутах, скоротили графіки, а окремі напрямки взагалі майже не обслуговуються.

Тернополяни ж змушені їздити в години пік в «набитому» транспорті, а після 20-21 години користуватися послугами таксі по багатьох напрямках. Таку інформацію підтверджують й дані з ресурсу “детранспорт”. Минулоріч міська рада відзвітувала: GPS-трекери є на всіх автобусах, отже, всі вони відображаються в системі. Якщо це дійсно правда і система не заглючила, то обслуговувати міщан, в кращі дні, виїздить менше чверті автобусів.

В графіці ми вказали номери усіх перевізників. Якщо у вас проблеми з доїздом через відсутність автобусів, телефонуйте і скаржтеся. Також свої зауваження можна залишити й мерії за номером 15-80.

Андрій Шкула, 20 хвилин

-1 thoughts on “Тернополян обслуговує менше чверті автобусів, які мали б виходити на маршрут

  • 06:57 | 6.02.2015 о 06:57
    Permalink

    їжджу часто і багато – проблем ніколи не мав. Дивно таке читати….

Коментарі вимкнені.