Тернополяни підозрюють, що деякі нічні знижки в “Подолянах” були несправжні

В ніч з 22 на 23 листопада в ТРЦ “Подоляни” відбулася ніч знижок. Як розповідали “Погляду” продавці, тернополяни ще з 9 ранку приходили у магазини, міряли одяг, аби з 21.00, коли офіційно стартує розпродаж, можна було без проблем купити обраний товар. 

Минулого року ніч знижок спричинила справжній ажіотаж. Цьогоріч відвідувачів було менше, але без довгих черг до крамниць не обійшлось.

О 21.00 ввійшла в силу дія ексклюзивних знижок. На вхідних дверях кожного магазину розклеїли постери, де було зазначено відсотки знижок. Відтак, у різних торгівельних точках, це число коливалось від 5 до 70%.

–    Я хочу сказати, що далеко не у всіх магазинах реально понизили ціни. Думають, що люди нічого не розуміють, але подивіться: ви ж бачите, що є крамнички де великі черги, а є і такі, де жодної душі. Дуже добре видно, коли знижка справжня, а коли вигадана, – вважає тернополянка Олена Пристай.

Дівчину обурило, що одна й та сама пара осіннього взуття в двох різних магазинах коштувала 999 гривень і 785 гривень. Вона, на власному досвіді переконалась, що справді дешевше речі можна придбати в мережевих крамницях, які є в різних місцях Тернополя, аніж в ексклюзивних бутіках.

Особливим попитом користувався одяг повсякденного вжитку: джинси, теплі светри,  піджаки, спідниці. Дуже багато людей купували осінні куртки, на які, в деяких магазинах, знизили ціну до 350 гривень.

Якщо характеризувати цю акцію, то знайти хорошу річ за справді зниженою ціною можна, але для цього треба добряче походити.

Поки дівчата і жінки поспішали від одного відділу до іншого, діти і чоловіків розважались в холі торгівельного центру. Там для відвідувачів проводили конкурси, розігрували подарунки, серед яких і сертифікати на безкоштовне придбання одягу.

Тривала ніч знижок до другої години. Проте, більшість відвідувачів покинули «Подоляни» швидше, адже ще до 12 ночі їздили маршрутні таксі. Без пакунків виходили одиниці, а самі тернополяни розраховують на хороші знижки перед новорічними святами.

Ольга Мозгова, Тернопільська Липа

Коментарі вимкнені.