Троє дітей з Тернопільщини отримали благословення від Патріарха Святослава Шевчука (відео)

Перед святом святого Миколая Медіаресурс УГКЦ на своєму сайті оголосив конкурс «Ой, хто, хто Миколая любить», в якому своє вміння декламувати вірші та співати пісні мали змогу діти зі всієї України віком до 12 років. За умовами конкурсу, всі учасники отримали подарунки від cвятого Миколая, а переможець інтерактивного голосування – спеціальний приз та благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука) на щорічній “Різдвяній просфорі” у Києві та можливість заспівати там для Патріарха та гостей.

Разом з багатьма талановитими українськими дітьми своїм талантом до прослави Господа через прославу cвятого Миколая долучився і семирічний Святославчик Чайківський із парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Підгороднє Тернопільського деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, де його батько о. Іван є священиком, а мама п. Галина – катехит парафії. Він розказував вірш про cвятого Миколая, який спеціально для нього написала його старша сестричка Вероніка, та співав пісню “Ой, хто, хто Миколая любить”/

За результатами голосування він отримав 1-е місце, випередивши більш як на тисячу голосів дітей з 2-им і 3-ім місцем, а це, відповідно, – Софійка Фанок зі Скали-Подільської і Дмитро Майданик з Чорткова.

19 січня у Києві відбулася щорічна «Різдвяна просфора» з Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ. На коляду прибули дипломати, культурні діячі, політики, прості вірні, численне духовенство, серед якого архиєпикоп Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні, владика Богдан (Дзюрах) та владика Йосиф (Мілян).

Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) після того, як хор Патріаршого собору заспівав «Бог Предвічний!», привітав усіх присутніх на щорічні Різдвяній просфорі, як зазначено Департаментом інформації УГКЦ.

“Різдвяна просфора” – дуже цікава подія. Ми, святкуючи Різдво, в кожному місці, де те святкування відбувається, переживаємо маленький Вифлеєм – там, де народжується Христос. “Вифлеєм” означає “місто хліба”. І коли ми хочемо поділитися різдвяною радістю, ми ділимося благословенним різдвяним хлібом і тим самим ділимося різдвяною радістю з усіма, до кого Господь Бог нас посилає. Тому сьогодні, ділячись з вами цією різдвяною просфорою, хочемо поділитися різдвяною радістю», – сказав Блаженніший Святослав до присутніх.

Після цього всім запрошеним гостям роздали частину просфори з медом.

Оксана Алєксєєва, УГКЦ

Коментарі вимкнені.