У тернопільському супермаркеті був «кіпіш». Що сталося?

27 лютого до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу в одному з торгівельних комплексів м.Тернополя. На щастя, пожежа не справжня, а умовна: рятувальники проводили пожежно-тактичні навчання.

Захід організовано з метою вдосконалення тактичного мислення рятувальників, оцінки обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил та засобів, тренування практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів у виконанні оперативної задачі з гасіння пожежі, дотримання вимог безпеки праці та злагоджених дій номерів оперативного розрахунку.

По прибуттю до місця виникнення умовної пожежі пожежно-рятувальними підрозділами Тернопільського гарнізону ДСНС проведено оперативне розгортання сил та засобів, організовано дії спрямовані на пошук ймовірних постраждалих та ліквідації загоряння. Завдяки злагодженим діям вогнеборців умовну пожежу вдалося швидко локалізувати, ліквідувати та не допустити розповсюдження вогню на велику площу.

Підбиваючи підсумки навчань начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Тернопільській області Віталій Осадчий вказав на типові особливості ліквідації пожеж, що виникають на об’єктах соціальної сфери та наголосив на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки людей. Він відзначив: «Такі навчання допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру».

Коментарі вимкнені.