У Тернополі діятимуть старі тарифи, але транспорт скоро стане, – Сергій Надал

З 6 листопада у Тернополі діятимуть старі тарифи на перевезення у маршрутному транспорті.  Про це сказав міський голова Сергій Надала під час брифінгу з журналістама.  Але транспорт може зупинитись вже до місяця часу, каже мер.

  • Скільки ми ще зможемо витримувати ціну на старому рівні я не знаю. Тепер перевізники опинилися на межі банкрутства. То ж існує загроза, що менше як за місяць приватні перевізники покинуть місто через збитковість. Комунальні 55 тролейбусів при старій ціні в місяць працюють в збиток. Комунальне підприємство “Тернопільміськелектротранс” за місяць заходить в збиток 6000000 гривень.

 

За його словами, скоро у багатьох містах відбудеться підняття вартості за проїзд у маршрутному транспорті,  а Тернопіль був першим у цьому.

На прохання тернополян звільнити начальника транспорту Ігоря Мединського, мер сказав, що не має жодної інформації з аудиторської перевірки, тому цього питання поки не розглядає.

 

-1 thoughts on “У Тернополі діятимуть старі тарифи, але транспорт скоро стане, – Сергій Надал

  • 11:45 | 5.11.2018 о 11:45
    Permalink

    Цікава пропозиція від мера. А чому він не скаже – навіщо було ставити такі дорогущі світлофонтани в такий скрутний час?? А чому біля жд вокзалу не викорастана бруківка з демонтованої біля ставу?? Що за безгосподарність?? І наскільки я читав у ФБ планується перенести тролейбусний парк на нове місце. Що є лишні гроші на побудову його??? і скільки можна забудовувати старі мікрорайони і парки?? І нехай мер скаже, де в Україні ще є такі різноманітні тарифи?? Для чого вводити було систему детранспорт – вона платна?? І входить у вартість квитків?? В Торонто такого немає!!! Зате весь тарнспорт ходить по графіку. А по системі детранспорту половину транспорту не видно. Хто за це притягнутий у відповідальність?? А як любить наш мер вихвалятися у громадському транспорті своїми досягненнями – ну прямо як у Китаї дехто)

Коментарі вимкнені.