Сім мішків гречаної вовни від ООН та У Тернополі є ще інша “Свобода”. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни!
Надворі пізня осінь – тому й новин сьогодні не заврожаїло. Холодно.
1. Радбез ООН , як завше, товк воду в ступі і переливав її з пустого в порожнє. В результаті, замість резолюції – намололи сім мішків гречаної вовни, аби нас хоч трохи зігріти.Типу: казав пан: кожух дам, а слово його тепле.
2. Пани, котрі щороку збираються у Давосі на свій великопанський економічний форум, цього річ відмовили в акредитації Х@йлу і його приплюшевоватному Мєдвєдю. Піддістав їх цей кацапський пересувний цирк, та й, якщо так реально подивитись на синтез вартості рубля і ціни бареля, – то скоро в Х@йлостані слова багатий і великий стануть маловживаними.
3.Наш Гарант ПП підписав Указ про призначення 21 листопада Днем гідності і свободи. Віват! Відтепер ми маємо празник. Всі решта днів є меншовартісними, робочими і свободолюбові думки не по плану підпадатимуть під статті Кримінального Кодеску. Ну, це так: роз’яснення на випадок Майданів, провокацій і підривної діяльності на руку Кремля.
4. Міністр Оборони п. Полторак вродив спіч про передчасність інформації з приводу вторгнення російських військ. Мовляв: немає даних, що їх там реально багато на Сході. Враховуючи, що минулої ночі через КПП»Довжанський» проїхало три фури вантажу-200, а цієї – дві, то напрошується два висновки: або більшість «втор гнутих» повертаються додому, на Родіну, хай і ногами вперед, або передчасним може бути і кінець кар’єри.
5. Коаліціянти Лебідь, Рак і Кролик готові не просто підписати Угоду, але і винести її на всенародне обговорення. Кажуть, Щуку в коаліцію взяли на правах асоціативного тягача воза. А з приводу винесення… Ну, в нас постійно сміття виносять, щоб усі бачили.То в нас генетичне.
6.Файне місто нині теж трохи новина рило. В зв’язку з походом регіональної Свободи у відставку, місцеві ЗМІ сфокусували ПОГЛЯД на Тернопільський Тиждень і присіли на 20 ХВИЛИН обговорити ПРО ВСЕ в минулій ДОБІ. Такий собі ЗАХІД-НЕТ влаштували.  По ходу цієї ретроспективи, виявилось, що Свобода доволі комфортно почувала себе при владі. Гідно, я б сказала. Політичне життя у файному місті вирувало і повнилось, просто таки, чудернацькими подіями. В нас було можна, будучи простим собі мешканцем м. Бережани, отримати в дар від міськради Тернополя дитячий майданчик по вул.. Гнатюка. А потім продати його забудовникам, від панахати частину паркової зони під що завгодно, будувати поряд з житловими будинками заправки, мийки, майстерні, тулити по файному місту МАФи де завгодно і відкривати забігайлівки з мангалами. Можна садити охвоєнні  види липових дерев по реліктових цінах і, взагалі, – робити все. Ось вона – Свобода!
7. І те, що Адмінсуд сьогодні виніс найфемідніше рішення, і хабарник Ясінський, замість сидіти в тюрмі, сидить у кріслі начальника облуправління ДФС – це також свобода.
8. І те, що наша талановита і хороша Ліля Мусіхіна, сьогодні ходила файним містом у файній фіолетовій сукні – теж свобода. Але іншого формату. Ліля могла б цього не робити, як багато чого іншого. Але – це свобода у форматі серця. Файномістяни, не будьмо байдужими! Підтримаймо Лілю і наше військо. Фіолетова сукня Мусіхіній пасує, а от танки ординські файному місту – навряд чи…Зігріймо наших вояків!
І нехай всім буде тепло і затишно!
Все буде добре!

-1 thoughts on “Сім мішків гречаної вовни від ООН та У Тернополі є ще інша “Свобода”. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

  • 11:29 | 14.11.2014 о 11:29
    Permalink

    Слухай, ти, гал1ц1яка недоумковата, коли ти заткнешся з1 сво1ми безглуздими промовами? Дик1сть пров1нц1йна. Ф1льтруй трошки 1 дивися, щоб сама з голоду не здохла. А кацапи як-небудь переживуть. У всякому випадку з протягнутою рукою н1 перед ким ще не стояли за весь час свого 1снування. 1 ф1льтруй базар сл1дуючий раз.

  • 19:06 | 14.11.2014 о 19:06
    Permalink

    хабарник Ясінський, замість сидіти в тюрмі, сидить у кріслі начальника облуправління ДФС – це також свобода. Це – “Свобода”?

Коментарі вимкнені.