У Тернополі створили базу даних дітей

Медична інформаційна система впроваджується в Тернопільській міській дитячій  комунальній  лікарні  закладі з грудня 2017 року.

Вже створено базу даних дитячого населення міста, запроваджено запис на прийом до лікаря первинної ланки за допомогою веб-порталу та медичної інформаційної системи. Використання медичної інформаційної системи дає можливість лікарю первинної допомоги записати на прийом пацієнта до вузькопрофільного спеціаліста без звертання до реєстратури, що покращило якість обслуговування населення. Робота в одному інформаційному середовищі дозволяє лікарю первинної ланки оперативно отримувати інформацію щодо результату відвідування пацієнтом вузькопрофільних спеціалістів.

Програмне забезпечення медичної інформаційної системи складається із кількох блоків – і з часом ми можемо докуповувати та додавати нові її елементи. Сьогодні в лікарні впроваджують блоки «Робоче місце лікаря», «Статистика» та «Адміністрація». У планах – впровадження блоку «Лабораторія»

Використання лікарем електронної картки дозволить економити час на її заповнення, отже – лікарі швидше обслуговуватимуть пацієнтів, черг буде менше. Адміністрація зможе контролювати завантаженість лікаря.

Коментарі вимкнені.