Унікальна Izabella De La Krua – одна така на всю Тернопільщину (фото)

Ньюфаундленд жіночої статі Izabella De La Krua – ця собака така одна на всю Тернопільську область, ну по крайній мірі, зареєстрованих в Клубі КСУ більше не має.

Нещодавно вона брала участь у Міжнародній виставці собака, яка проходила біля Тернополя.

Як розповідає щасливий власник собаки Андрій Крупніцький, її характер повністю відповідає представникам породи, тобто вона надзвичайно розумна, добра, любить людей, дітей. Проявляє величезну прив’язаність, вірність до свого господаря. Спостерігаючи за нею, за її поведінкою можна побачити як вона любить свого господаря, переживає за нього, старається попередити небезпечні ситуації. Має дуже розумний погляд, коли зазирає в очі – ніби проникає в душу. Через її добрий, розумний погляд неможливо її образити, – розповідає Андрій.

Дуже любить прогулянки, особливо на водоймі, адже саме її породі властиве рятування потопаючих на воді. Цікаво, коли вона сама себе веде за повідок: в такий момент виглядає дуже гордою. Любить себе відчувати повноцінним членом сім’ї. Нікого не ображає, хоча за великі розміри всі її бояться. Сусідські діти вперше побачивши Беллу з вигуками: “Лев біжить, тікаймо” побігли врізнобіч. .
Белла дуже цікава до навколишнього світу: чого тільки вартує побачити її перші знайомства із котом, конем, коровою, новими людьми.

Коментарі вимкнені.