Увесь комунальний транспорт виїхав на маршрути міста

Усі тролейбуси та автобуси КП «Тернопільелектротранс» виїхали на маршрути міста та працюють у звичному режимі. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Станом на 6 листопада усі тролейбуси та автобуси КП «Тернопільелектротранс» виїхали на маршрути міста та працюють у звичному режимі.

Оскільки у КП «Міськавтотранс» немає комунального транспорту, а водії приватних власників маршрутних таксі сьогодні не виїхали на маршрути міста, руховий склад міського електротранспорту намагатиметься забезпечити перевезення усього потоку пасажирів.

Тернопільська міська рада шукає шляхи виходу з даної непростої ситуації та просить тернополян завчасно планувати свої маршрути.

Нагадаємо, 5 листопада виконавчий комітет Тернопільської міської ради розглянув звернення громадськості щодо зниження вартості проїзду у міському громадському транспорті  та відновив дію тарифів на рівні 3/4 гривні у тролейбусах та 4/5 гривень у маршрутках.

-1 thoughts on “Увесь комунальний транспорт виїхав на маршрути міста

  • 13:18 | 6.11.2018 о 13:18
    Permalink

    Підкажіть, будь ласка, де можна підказати пустити автобуси, які зараз їздять по маршруту 1а в місця, де тролейбуси недоступні.

Коментарі вимкнені.