В розважальний комплекс “Подоляни” в’їхав лімузин з VIP номерами (фото)

Сьогодні, 16 березня о 8 ранку в хол тернопільського торгово-розважального центру “Подоляни” в’їхав чорний лімузин. Таким чином організатори найбільшої західноукраїнської спеціалізованої весільної виставки “Весілля мрії-2012” починають готувати виставкові місця, а розкішне авто є нічим іншим, як стильною родзинкою експозицій.

Виставка збере представників весільної індустрії Тернополя та Західної України та буде масштабнішою, ніж минулорічна. На участь у ній вже  зголосилися провідні весільні агенції та салони міста, фотографи та відеооператори, флористи та дизайнери, салони краси та стилісти,  організатори весільних шоу-програм та інші представники весільної індустрії.

–          Молоді люди, що вирішили одружитися, а також їх батьки, відвідавши виставку зможуть знайти все що потрібно для організації весілля «під ключ», – каже Андрій Голда.  Також в рамках виставки будуть проведені конкурси, розіграші призів та різноманітні акції. Наразі заплановані конкурси «Весільний фотограф», участь в якому зможуть взяти усі бажаючі весільні фотографи, а також конкурс «Весільний та вечірній стиль 2012». До участі у цьому конкурсі будуть залучені провідні майстри перукарської справи, стилісти та візажисти.

Нагадаємо, 17-18 березня Тернополем прогримить Весільний фестиваль, в рамках якого відбудеться маса цікавих та неординарних заходів. Так, наприклад, як Чемпіонат з метання весільних букетів.

Коментарі вимкнені.