В Тернополі покажуть фільм про «Бабусину хату”

У неділю, 20 червня, о 14:00 в Українському домі «Перемога» відбудеться презентація короткометражного фільму «Бабусина хата» як своєрідна онлайн екскурсія в побут початку ХХ го століття. Зйомки відбувались в етномузей в селі Дітківці Зборівського району.
 
Разом з ГО «КОБЗА» було відзнято відео роботу на конкурс від «Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України «Врятувати від забуття». З-поміж 400 робіт з усієї України короткометражна стрічка «Бабусина Хата» стала кращою.
Початок презентації фільму о 14:00.
 
Спеціальний гість заходу – гурт «TaRuta», пісня якого «Ой, піду я лугом» стала саундтреком до фільму.
 
Довідка
«Бабусина хата» – це оселя в селі Дітківці Зборівського району, яка віднедавна стала етномузеєм. Його авторка Марія Маладика обожнює рідну культуру і традиції. Вона створила цей музей в будинку своєї бабусі, аби врятувати від руйнування старовинну глиняну оселю, показати її автентичну красу і відкрити всьому світу глибину і різнобарв’я старовинного побуту.
Марії Маладиці разом з багатьма волонтерами вдалося за допомогою екобудівництва повернути до життя саму хату, аби відтворити там давно забутий побут.
Гурт “TaRuta” працює у напрямку “World Music”, поєднуючи українське автентичне звучання із сучасними стилями, зокрема роком.

Коментарі вимкнені.