Валентина Семеняк відсвяткувала ювілей разом із незвичайною родиною

Зустріч в «теплому форматі» відбулась у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей з нагоди ювілею чудової письменниці, журналістки, фотохудожниці, невтомної мандрівниці Валентини Семеняк. Учасниками поетичної години «Світ який люблю» стали працівники книгозбірні та друзі мисткині – композитор Іван Кушнір і співачка Ярослава Декалюк.

У святковій залі були ще інші, дуже особливі гості – мовчазні і промовисті водночас, а саме – книги та фотокартини ювілярки, які вражають щирістю й глибиною образів, надихають на добрі справи, дарують відчуття щастя, затишку і гармонії.

Ведуча Світлана Нецко зустріла пані Валентину віршованим вітальним словом, ознайомила присутніх з напрацюваннями і досягненнями письменниці. У властивій лише їй невимушено-жартівливій манері, літераторка, ділилась історіями написання деяких книг, зачитувала найцікавіші моменти, розповідала про людей і події, які неабияк вплинули на її творчий та життєвий шлях.

Музичну родзинку внесли у захід пані Ярослава та пан Іван, порадувавши ювілярку та її гостей чуттєвими українськими композиціями. Особливий дарунок для особливої жінки підготували і працівники книгозбірні, подарувавши хвилюючу фото презентацію і солодкий «пакуночок гарного настрою».

Ми, бібліотекарі, надзвичайно втішені, що пані Валентина розділила з нами таку важливу і радісну життєву подію, заповнивши кожен куточок книжкового дому енергією світла, мудрості і добра.

Уляна Пилипчук, редакційно-видавничий сектор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Коментарі вимкнені.