Велодень у Тернополі: незвичні велосипеди та небезпечні трюки тріалістів (фоторепортаж)

Центр Тернополя сьогодні весь день належить велосипедистам, які вирішили провести Велодень. На цю здибанку приїхали десятки людей із двоколісним транспортом, які і хотіли показати перед іншими свої вміння, і подивитися на інших.

Зацікавлених глядачів серед тернополян без двоколісного друга виявилося не так багато. Проте й ті гості із задоволенням споглядали, що роблять стільки велосипедистів під стінами драмтеатру.

У той час самі ж винуватці заходу переглядали трюки тріалістів. Хлопці у шоломах (за всіма правилами безпеки) виконували різноманітні трюки із велосипедом. Родзинкою заходу стали елементи із участю інших людей: спочатку двох, потім і трьох хлопців. Видовище було непередбачуване, проте все минулося добре і ніхто не постраждав.

Щодо самих учасників Велодня, то вони приїхали на тих же велосипедах. Хоч у більшості був традиційний для нашої уяви велосипед, проте дехто мав і незвичні «колеса». Найцікавішим виявився червоний велосипед тайванського виробництва:

–       Він не для повсякденного катання, – розповідає власник Мирослав Паращук. – Його тайванська фірма випустила у честь льотчика Другої світової війни, тому це серійна модель, але з обмеженої серії. Він вже у мене другий рік, але я мало на ньому катаюся, бо здебільшого їжджу на електровелосипеді.

Паралельно із виступами тріалістів діяла громадська велоремонтня. А під час перерви слово взяла ДАІшники і провели свою презентацію спеціально для велосипедистів про правила руху і відповідали на запитання.

Надалі велосипедисти сформували свою колону і вирушили на велопробіг вулицями міста.

 

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.