Великі Бірки і Велика Березовиця зустрінуться у фіналі

У неділю, 4-го листопада, на футбольних полях села Товстолуг і селища Велика Березовиця відбулися чвертьфінальні поєдинки традиційного Кубку з футболу на приз «Золота осінь», який щороку проводить Тернопільське районне спортивне товариство «Колос». 

Результати матчів: 
Товстолуг – Мишковичі 2:3.
Почапинці – Великий Глибочок 0:3.
Великі Гаї – Велика Березовиця 3:7.
Великі Бірки – Домаморич 2:1.

У цьому турі потрібно відзначити команду Домаморича та Товстолуга, які хоч і програли своїм суперникам, проте показали хорошу гру. У півфінальних зустрічах, що відбулися 11-го листопада на  футбольному полі у Великій Березовиці, зустрічалися фаворити змагань: Великі Бірки та Великий Глибочок. Ця гра заслуговувала на фінал, але жереб звів їх у півфіналі. Основний час закінчився з рахун-
ком 1:1. Щоправда, команда Великого Глибочка наприкінці гри мала нагоду випередити суперника, якби реалізувала пенальті. Однак фортуна була на боці колективу з Великих Бірок: у додатковий час, забивши ще 2 голи, великобірківчани пройшли до фіналу.

У другому поєдинку між командами Великої Березовиці та Мишкович рахунок 2:0 на користь перших.

Отже, у фінальному матчі на кубок «Золота осінь», присвяченого Дню працівника сільського господарства, зустрінуться команди Великих Бірок та Великої Березовиці.

Матч відбудеться на футбольному полі селища Велика Березовиця в неділю, 18-го листопада, о 10 год.

Іван КУЛЬБІЦЬКИЙ, голова Тернопільської райради ФСТ «Колос».

Коментарі вимкнені.