Відгуки учнів Тернопільської школи №3 про просвітницьку програму «EXIT tour»

9-го вересня у рамках освітнього проекту міжнародної просвітницької програми «EXIT tour», у Тернопільській спеціалізованій школі №3 із поглибленим вивченням іноземних мов пройшли цікаві лекції для учнів 8 та 9 класів.

Метою цієї програми є навчання, розвиток та надання допомоги талановитій творчій молоді, підвищенні рівня моралі, культури, освіти та духовності в рамках реалізації Програм духовного та культурного розвитку підростаючого покоління.

Програма включає в себе лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку для дітей та молоді загальноосвітніх шкіл; обмін досвідом, культурними особливостями та цінностями європейських країн, підвищення рівня володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови.

Відгуки дітей: 

Горішна Катерина 9-Б

Ми круто відпочили та повеселились. Волонтери провели лекції про булінг та як відстоювати себе. Найбільше мені сподобався концерт та ігри.

Зубар Ірина 9-Б

Exit tour – це неймовірний досвід спілкування з волонтерами, надзвичайно цікаві та пізнаваючі лекції. Ми отримали знання про булінг та як його уникнути, про поведінку в стресових ситуаціях. Граючись та співаючи, ми змогли краще познайомитись один з одним.

Альяна Людмила 9-Б

Лекції були на такі теми: мозок підлітка, булінг і хто ми є. Ллюди з Америки дуже відкриті, працьовиті і дуже добрі. Я дуже вдячна, що в нашій школі провели такий захід.

Коментарі вимкнені.