Власники гаражів на вул.Текстильній отримають землю у приватну власність

17 березня тернополяни добряче налякали міську раду – влаштували пікет під стінами мерії прямісінько перед початком засідання депутатів. З цього приводу в приміщенні ради – чимало правоохоронців. Коли міський голова вийшов до мітингувальників, міліціонери “прилипли” до вікон на першому поверсі. Проте тернополяни поводяться спокійно, знімають усе, що відбувається, на мобільні телефони, камери, задають Сергію Надалу прямі запитання.

Через такий пікет засідання сесії розпочалося на півгодини пізніше. Прийшовши у сесійну залу мер одразу ж прокоментував депутатам хід своєї бесіди з тернополянами на вулиці.

– Що стосується гаражів по вул.Текстильній, мною тільки запропоновано, людьми підтримано, попередньо я мав консультації з депутатами-мажоритарниками, фракцією, 16 березня у неділю відбулася нарада із заступниками міського голови. Пропозиція є наступна: земельні ділянки, які є під гаражами на вул.Текстильній, повинні бути передані людям у їхню приватну власність – кожному особисто, не кооперативу, не групі аферистів, а кожному особисто, – сказав міський голова.

У залі лунали оплески. Депутати схвально срийняли таке рішення.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.