Як кнопка тривожної сигналізації може врятувати тернополян від біди

В Тернопільській області до системи термінового виклику Управління Державної служби охорони при УМВС України підключено 996 кнопок тривожної сигналізації. Всього ж по області – близько 904 кнопки тривожної сигналізації на об’єктах та близько 93 кнопки в помешканнях громадян.

Тривожна сигналізація (кнопка тривожної сигналізації) – один із різновидів охорони, який полягає у підтриманні безперервного зв’язку об’єкту, що знаходиться під охороною, з групами швидкого реагування УДСО, які прибувають до об’єкта з метою усунення наслідків надзвичайної ситуації.

З початку року групи затримання виїзджали майже 106 разів, неодноразово їм вдавалося затримувати крадіїв. Востаннє було попереджено крадіжку із продуктового магазину, де продавець вчасно зреагувавши скористався тривожною кнопкою. Для прибуття групи охоронців знадобилося 3 хвилини, зловмисника вдалося затримати, ним виявився 32-річний молодик, якому так і не вдалось отримати дармову наживу.

Вкотре громадяни переконуються, що кнопка тривожної сигналізації є найефективнішим способом непомітно викликати охорону для попередження крадіжки чи будь-якого злочинного діяння. В приміщеннях де встановлені такі заходи безпеки на видному місці розміщують наклейки жовтого кольору з написом «Терміновий виклик міліції». Кожен громадянин, має можливість звернутися до адміністрації об’єкту, де знаходиться кнопка тривожної сигналізації, з проханням викликати правоохоронців, якщо він став свідком чи потерпілим внаслідок вчинення правопорушення.

Коментарі вимкнені.