Як у Львові прикордонники знущались над тернополянкою з 3-річною дитиною

Про неприємну пригоду написала тернополянка Тетяна Назарко у мережі Фейсбук. Жінка пише, що в аеропорті Львова провела 3-3,5 години з маленькою дитиною без їжі і води.

 • Я Назарко Тетяна Ігорівна хочу розповісти історію,яка зі мною трапилася 20 серпня 2016 року у аеропорті міста Львів.
  Я мала здійснити політ до Італії у місто Рим!
  При проходженні контролю мені повідомили ,що у мене є проблеми з документами і попрсили мене з 3-річним сином пройти у кабінет.
  Я зразу поцікавилась з якими саме документами є проблеми,тому що у мене окрім закордонного паспорта є дозвіл на проживання у Італії.
  За законом ,коли один з батьків супроводжує неповнолітню дитину ,потрібне нотаріальне посвідчення другого з батьків.У нас цей документ був ,тому що батько ,який виїжджав тижднем раніше цей документ зробив.
  Мене запевнили ,що це не можливо ,бо у базі данних вказано ,що мій чоловік і батько моєї дитини Білоус Юрій ,був на території України останній раз у 2015 році.На що я відреагувала посмішкою,мені здалось що це якийсь жарт,бо ми перетинали кордон разом всією сім”єю,я вказала день,номер машини …
  На що мені відповіли ,що прткордонники не могли помилитись 2 рази!
  Тоді я почала телефонувати чоловікові щоб він вислав якісь докази ,він відіслав фото на якому було видно печатку з датою,мені сказали що це може бути фотошоп.
  Після того мені офіційно озвучили що мене знято з рейсу!Я запитала хто буде компенсовувати втрачені білети і тд…..відповіді не почула…
  І я почала давати свідчення,так як було відкрито кримінальну справу!
  Я розказувала всю правду,на що вони реагували посмішками,просила щоб до мене пустили родича ,який би міг допомогти з сином,мені відмовили,попросила безкоштовного адвоката,мені сказали що я маю мати довідку ,що я неплатоспроможна.Я пояснювала ,що це непорозуміння сталось не з моєї вини ,а через проблеми системи і обурювалась ,що вони не мають права тримати мене з трохрічною дитиною .На що слідчий зробив зауваження і сказав щоб я до нього не підвищувала голосу.Я провела у аеропорті 3-3,5 години з маленькою дитиною без їжі і води …..

  Можливо для України це нормальне явище,але для цивілізованого світу -це варварство……
  Буду вдячна за активність!!!!!!!

 

-1 thoughts on “Як у Львові прикордонники знущались над тернополянкою з 3-річною дитиною

 • 00:07 | 26.08.2016 о 00:07
  Permalink

  Жопа

 • 12:29 | 27.08.2016 о 12:29
  Permalink

  У нашей семьи тоже было недоразумение на границе с Польшей . На старшую дочь потребовали разрешение от отца .Ей 15 лет у нее свой паспорт с ПМЖ в Чехии. У меня было на руках свидетельство о смерти ее отца ( она от первого брака ) , на этом женщина не успокоилась и затребовала свидетельство о рождении младшей дочери , дочь вписана у меня в паспорт , ей 2 года. Второй ребенок у меня от второго брака , муж ехал с нами , и меня смутил немного такой вопрос , свидетельства у меня на руках не было , тогда мне сказали предоставить свидетельство о браке , хотя мы с мужем под одной фамилией . Пограничница мне заявила , что она не верит , что ребенок мой , а рядом сидит не муж , а посторонний человек. Вообщем в Украину я приезжаю к маме 2 раза в год на протяжении 10 лет , такой нервотрепки на границе у меня еще не было , после продолжительных дебатов нас таки пропустили , но нервы потрепали. Очень жаль , что я не выяснила ее звания и имени , таких надо наказывать , а наказать можно и нужно .

Коментарі вимкнені.